V zápasech třetí třídy 2014 - 2015 padlo téměř pět gólů na jedno utkání!

14. červenec 2015, 09:06

Kutnohorsko - Fotbalová III. třída 2014 - 2015 už je minulostí, zpravodajský server svoboda.info nabízí fanouškům fotbalu tradičně pár čísel:

V 156 zápasech III. třídy 2014 - 2015 padlo 751 branek, což představuje 4,81 branky na zápas při průměrném skóre 3,0:1,8. Nejčastějším výsledkem zápasů byl stav 2:2 (11x), 1:2 (10x) a 2:1 (9x). Zápas s nejvyšším vítězstvím Kácov B - Křesetice 12:0 byl současně i zápasem s nejvyšším počtem branek.

Soutěží nejúspěšněji prošel AFK Kácov B, který zvítězil o šest bodů před Sokolem Hlízov. Kácovští se mohou pochlubit nejlepším útokem (95 vstřelených branek), nejlepší obranou naopak disponoval Hlízov (28 obdržených branek). Kácov na jaře prohrál třikrát - v posledních čtyřech kolech v Suchdole 2:1, Tupadlech 4:2 a doma s Novými Dvory 1:2. V ostatních utkáních zvítězil.

Nejlepší střelec soutěže Vojtěch Štorch (Kácov B) soupeřům nasázel 32 branek, stejný hráč byl nejúspěšnější z celé soutěže i na jaře když skóroval čtrnáctkrát.

Nejlepším brankářem soutěže je s průměrem 1,19 branky na zápas Jan Hebr (Hlízov). Nastoupil ve 21 zápasech, odchytal 1890 minut a inkasoval 25 branek. Současně vychytal i nejvíce čistých kont  - pět  nul. Také na jaře se mezi tyčemi nejvíce dařilo Jakub Hebrovi - dvanáct branek na 12 zápasů představuje průměr 1,09.

Nejpilnějšími sběrači žlutých karet byli Jakub Štefl (Nové Dvory) - 12 ŽK a Zdeněk Schneiderwind (Č. Janovice) - 10 ŽK. Maximální počet 2160 minut odehráli pouze dva hráči - Jan Charvát (Křesetice) a Jan Oswald (Horky). Ve všech 24 zápasech nastoupilo devět hráčů: J. Špitálník a Štainz (Hlízov), V. Melša (N. Dvory), M. Novotný (Rataje), Trekoval a Oswald (Horky), Charvát a P. Leopold (Křesetice) a Zeman (Paběnice B).

Nejvíce zápasů odpískali František Křivka (12 utkání), Radek Pařez (10 zápasů) a Oldřich Jonáš (7 zápasů). Čtyři červené karty vytáhl Tomáš Volenec (všechny pro hosty), žlutou kartou nejvíce trestali František Křivka - 37 ŽK (17 pro domácí a 20 pro hosty), Radek Pařez - 30 ŽK (20 pro domácí a 10 pro hosty) a Petr Jelínek - 27 ŽK (15 pro domácí a 12 pro hosty).

Tabulky a čísla III. třídy 2014 - 2015 jsou zde.

1. AFK Kácov B

Góly: Vojtěch Štorch (32 gólů), jaro Vojtěch Štorch (14 gólů).
Vítězné góly: Vojtěch Štorch a Artur Pana (po 5 vítězných gólech), jaro Artur Pana (3 vítězné góly).
Odehrané minuty: Jaroslav Pospíšil (2000 minut), jaro Štěpán Štorch (1080 minut).
ŽK: Jaroslav Pospíšil (6 ŽK), jaro Jaroslav Pospíšil (5 ŽK).
ČK: Artur Pana, Jaroslav Pospíšil, Oldřich Jonáš.
Jednička v bráně: Oldřich Jonáš (průměr 1,34), jaro Oldřich Jonáš (průměr 1,58).

2. Sokol Hlízov

Góly: Jiří Špitálník (29 gólů), jaro Jiří Špitálník (13 gólů).
Vítězné góly: Jiří Špitálník, Jiří Štainz (po 4 vítězných gólech), jaro Jiří Štainz (3 vítězné góly).
Odehrané minuty: Jiří Štainz (2145 minut), jaro Jiří Špitálník (1080 minut).
ŽK: Štainz, Luk. Křelina, Pertlíček (po 6 ŽK), jaro Jiří Štainz (3 ŽK).
ČK: Petr Holík.
Jednička v bráně: Jan Hebr (průměr 1,19), jaro Jan Hebr (průměr 1,09).

3. Viktoria Sedlec B

Góly: Dalibor Cimr (18 gólů), jaro Dalibor Cimr (9 gólů).
Vítězné góly: Dalibor Cimr (4 vítězné góly), jaro Dalibor Cimr (2 vítězné góly).
Odehrané minuty: Jan Ďoubal (1934 minut), jaro Jan Ďoubal (944 minut).
ŽK: Jan Ďoubal (6 ŽK), jaro Martin Culek (3 ŽK).
ČK: Karel Martin.
Jednička v bráně: Radek Vokoun (průměr 1,47), jaro Radek Vokoun (průměr 1,30).

4. Star Tupadly B

Góly: Jiří Kavánek (12 gólů), jaro Jiří Kavánek (6 gólů).
Vítězné góly: Josef Kavánek (3 vítězné góly), jaro Jiří Kavánek, Koudelka, Šveřepa, Čáp, Jos. Kavánek, M. Čmakal, Zelený (po 1 vítězném gólu).
Odehrané minuty: Pavel Šveřepa (1960 minut), jaro Pavel Šveřepa (1080 minut).
ŽK: Jiří Kavánek, Jakub Čech (3 ŽK), jaro Jiří Kavánek, Jos. Kavánek, Čech (po 2 ŽK).
ČK: Josef Kavánek.
Jednička v bráně: Dominik Lipták (průměr 1,95), jaro Dominik Lipták (průměr 2,00).

5. Slovan Horky

Góly: Radek Beneš (10 gólů), jaro Daniel Wolter (4 góly).
Vítězné góly: Beneš, Pilař Trekoval (po 2 vítězných gólech), jaro Wolter, Beneš, Oswald, Kodeš (po 1 vítězném gólu).
Odehrané minuty: Jan Oswald (2160 minut), jaro Ondřej Trekoval, Jan Oswald a Luboš Kruml (po 1080 minutách).
ŽK: Ondřej Pilař (9 ŽK), jaro Ondřej Pilař (4 ŽK).
ČK: Milan Kročák, Jiří Kodeš, Tomáš Pohořelický.
Jednička v bráně: Dušan Maxa (průměr 1,54), jaro Dušan Maxa (průměr 1,70).

6. Sokol Suchdol B

Góly: Vít Chadraba (16 gólů), jaro Lukáš Laštovka (7 gólů).
Vítězné góly: Vít Chadraba a Václav Schwarz ml. (po 3 vítězných gólech), jaro Václav Schwarz ml. (2 vítězné góly).
Odehrané minuty: Václav Schwarz ml. (1890 minut), jaro Pavel Linhart (946 minut).
ŽK: Vladimír Novotný (5 ŽK), jaro Vladimír Novotný (3 ŽK).
ČK: Ladislav Bášti.
Jednička v bráně: Jakub Karban (průměr 2,57), jaro Jakub Karban (průměr 2,94).

7. FC Bílé Podolí B

Góly: Zbyněk Doubek (8 gólů), jaro Zbyněk Doubek (5 gólů).
Vítězné góly: Doubek, Kachmarskyy, Netáhlo, L. Toman, Jelínek, Jansa, L. Štoček, Hájek (po 1 vítězném gólu), jaro Doubek, L. Toman, Jelínek, L. Štoček, Kachmarskyy (po 1 vítězném gólu).
Odehrané minuty: Vojtěch Jansa (1620 minut), jaro Lukáš Toman a Vojtěch Jansa (po 810 minutách).
ŽK: Daniel Mužátko (3 ŽK), jaro
ČK: Bez ČK.
Jednička v bráně: Aleš Beran (průměr 2,33), jaro Filip Červinka (průměr 3,63).

8. Sokol Č. Janovice

Góly: Radek Vavřina (11 gólů), jaro Radek Vavřina (7 gólů).
Vítězné góly: Lukáš Menšík a Zdeněk Schneiderwind (po 2 vítězných gólech), jaro Zdeněk Schneiderwind (2 vítězné góly).
Odehrané minuty: Vladimír Bouma (2070 minut), jaro Vladimír Bouma (990 minut).
ŽK: Zdeněk Schneiderwind (10 ŽK), jaro Zdeněk Schneiderwind (9 ŽK).
ČK: Lukáš Menšík, Zdeněk Schneiderwind.
Jednička v bráně: Marek Valenta (průměr 2,31), jaro Marek Valenta (průměr 2,10).

9. SK Kluky

Góly: Pavel Píška (8 gólů), jaro Vladimír Vavřina (5 gólů).
Vítězné góly: Ladislav Osztatni, Karek Rajsík (po 2 vítězných gólech), jaro Ladislav Osztatni (2 vítězné góly).
Odehrané minuty: Lukáš Korejtko (2070 minut), jaro Roman Siváček, Lukáš Korejtko (po 1080 minutách).
ŽK: Ladislav Osztatni (4 ŽK), jaro Ladislav Osztatni (4 ŽK).
ČK: Jakub Brotánek, Ladislav Osztatni, Martin Navrátil.
Jednička v bráně: Lukáš Korejtko (průměr 2,61), jaro Lukáš Koretjko (průměr 2,33).

10. Sokol Nové Dvory

Góly: Milan Janeček (15 gólů), jaro Milan Janeček (6 gólů).
Vítězné góly: Milan Janeček (3 vítězné góly), jaro Milan Janeček, Václav Melša, Jakub Procházka (po 1 vítězném gólu).
Odehrané minuty: Václav Melša (2027 minut), jaro Václav Melša (1030 minut).
ŽK: Jakub Štefl (12 ŽK), jaro Jakub Štefl (7 ŽK).
ČK: Milan Janeček, Jakub Štefl, Martin Špírek, Martin Čálek.
Jednička v bráně: Martin Černý (průměr 3,05), jaro Martin Černý (průměr 2,67).

11. Sokol Paběnice B

Góly: Martin Blahník (7 gólů), jaro Jaroslav Vlach (4 góly).
Vítězné góly: Martin Blahník (2 vítězné góly), jaro Jaroslav Vlach, Martin Blahník (po 1 vítězném gólu).
Odehrané minuty: Jaroslav Zeman (2105 minut), jaro Jaroslav Zeman (1080 minut).
ŽK: Jaroslav Vlach, Jiří Ulrich, Miroslav Sedláček (po 3 ŽK), jaro Jaroslav Vlach (3 ŽK).
ČK: Bez ČK.
Jednička v bráně: Ivan Benda (průměr 2,54), jaro Ivan Benda (průměr 2,14).

12. Rozvoj Křesetice

Góly: Radek Šafránek (8 gólů), jaro Milan Ptáčník, Radek Šafránek (5 gólů).
Vítězné góly: Radek Šafránek, Milan Ptáčník, David Borovec (po 2 vítězných gólech), jaro Milan Ptáčník (2 vítězné góly).
Odehrané minuty: Jan Charvát (2160 minut), jaro Jan Charvát (1080 minut).
ŽK: Jan Charvát (6 ŽK), jaro Jan Charvát (4 ŽK).
ČK: Jaroslav Černý, Michal Krejčík.
Jednička v bráně: Jaroslav Domas (průměr 3,38) jaro Jaroslav Domas (průměr 2,60).

13. TJ Rataje n. S.

Góly: Martin Novotný (9 gólů), jaro Petr Hošta (5 gólů).
Vítězné góly: Martin Novotný, Petr Hošta, Lukáš Kocourek, Libor Procházka (po 1 vítězném gólu), jaro Martin Novotný, Lukáš Kocourek, Libor Procházka (po 1 vítězném gólu).
Odehrané minuty: Martin Novotný (2070 minut), jaro Martin Novotný (1034 minut).
ŽK: Vladislav Svoboda (9 ŽK), jaro Vladislav Svoboda (5 ŽK).
ČK: Petr Staněk 2, Vladislav Svoboda.
Jednička v bráně: Ivan Koldcsiter (průměr 3,31), jaro Marcel Mejstřík (průměr 2,45).