Větší vůli po vítězství prokázali fotbalisté SK Kluky, rozhodli po přestávce

15. duben 2013, 07:10
(aktualizováno: 15. duben 2013, 07:10)

Kluky - I ve druhém utkání jarní části sezony III. třídy fotbalisté SK Kluky dokázali proměnit výhodu domácího hřiště v plný počet bodů. Soupeřem jim byl rezervní tým Suchdola.

Kluky - Suchdol 4:2 (2:2)

Vstup do utkání vyšel lépe domácím. Po centru Smetany z pravé strany se nadvakrát dokázal prosadit Mojžíš. Radost však dlouhého trvání neměla. Suchdolští rozehrávali přímý volný kop, který hlavou nešťastně do vlastní brány tečoval Kadlec. Na svou stranu vrátili domácí vedení po rohovém kopu. Brotánek našel Šrámka, jehož hlavičku dokázal brankář vytáhnout jen na břevno. Od něj se míč odrazil na malé vápno, kde se nejlépe zorientoval Siváček a rozvlnil síť. Hosty ale tato situace na lopatky nepoložila a po sérii chyb ve středu hřiště dokázali ještě do poločasového hvizdu vyrovnat.

Krátce po přestávce předvedl možná rozhodující zákrok zápasu Vavřina, který skvěle zlikvidoval sólový únik hostujícího útočníka. V tu chvíli bylo divákům, kteří si v hojném počtu přišli vychutnat ideální fotbalové počasí, jasné, že ve vyrovnaném utkání dnes uspěje tým, který projeví větší vůli po vítězství. To nakonec byly Kluky. Vítězný gól se zrodil z dalšího rohového kopu. Ten rozehrál Píška, k hlavičce se dokázal protlačit Brotánek a golmanem vyražený balon dopravil do sítě Smetana. Definitivní klid na kopačky domácích vnesl až deset minut před koncem Brotánek, který tvrdou ranou uzavřel gólový účet - 4:2.