Výběry OFS Kutná Hora sehrály první mistrovská utkání

5. říjen 2010, 15:47
(aktualizováno: 5. říjen 2010, 21:59)

Kutná Hora - Výběry OFS Kutná Hora U-13 a U-12 sehrály minulý týden první mistrovské utkání proti reprezentacím OFS Nymburk. Střetnutí U-13 se stalo jednoznačnou záležitostí domácího výběru:

U-13: K. Hora - Nymburk 10:1 (5:1)

Již výsledek ukazuje na jasnou převahu kutnohorského mužstva, které předvádělo pestrou a pohlednou kombinační hru okořeněnou pěknými brankami.

Branky K. Hory: Brůža 6, D. Machů 2, Koubský, Petrásek. OFS Kutná Hora: Erik Koubský (Čáslav), Ladislav Šimůnek (Čáslav), Dan Fuxa (Čáslav), Dominik Machů (Čáslav), Josef Petržilka (Čáslav), Jaroslav Puchoň (K. Hora), Pavel Brůža (K. Hora), Marek Štěpánek (K. Hora), Martin Štěpánek (K. Hora), Denis Cipra (K. Hora), Tomáš Mykiska (Žleby), Jan Vinický (Rataje n. S.), Martin Mikš (Záboří n. L.), Tomáš Mikš (Záboří n. L.), I. Barták (U. Janovice), M. Novotný (U. Janovice), J. Petrásek (U. Janovice).

U-12: K. Hora - Nymburk 1:1 (0:0)

Kutnohorské mužstvo podalo bojovný výkon, který si zejména za druhý poločas zasloužil více než jeden bod. Soupeř se však představil v dobrém světle a v prvním poločas předvedl několik nebezpečných kombinací. Domácí se v průběhu zápasu zlepšovali (sehrávali) a v podstatě celý druhý poločas soupeře přehrávali. Přesto soupeř z ojedinělého brejku dal vedoucí branku. Kutné Hoře se již podařilo pouze srovnat stav na 1:1. Přes sílící tlak a několik brankových příležitostí zůstalo skóre nezměněno. Hráči však ukázali snahu, bojovnost a samozřejmě i fotbalový um a pokud budou takto pokračovat, přijdou i kýžená vítězství. Celé mužstvo za předvedený výkon zaslouží pochvalu!

Branka K. Hory: Ondřej Komma (pok. kop). OFS Kutná Hora: Ondřej Komma (Čáslav), Jakub Smetana (Čáslav), Ondřej Plíhal (Čáslav), Michal Zelenka (K. Hora), Zdeněk Foršt (K. Hora), Karel Němec (K. Hora), Jaroslav Arnolt (Zruč n. S.), Jan Tvrdík (Zruč n. S.), Pavel Hrabánek (U. Janovice), Jaroslav Kopp (U. Janovice), Tomáš Kopp (U. Janovice), Daniel Doubrava (Rataje n. S.), Richard Novák (Rataje n. S.), Milan Semerád (Žleby), Vít Ryšánek (Žleby), Vít Plašil (Vrdy), Martin Chudomel (Vrdy), Martin Jarůněk (Křesetice).

Další program

Další utkání výběrů se uskuteční 12. října v Kostelci nad Černými lesy proti OFS Praha - východ. Začátky U-12 od 17 hod. a U-13 od 18.30 hod.