Výsledky mládežnických týmů Sparty Kutná Hora z mistrovských zápasů o víkendu 6. - 7. dubna

8. duben 2024, 10:17

Kutná Hora - Týmy mládeže fotbalového klubu SK Sparta Kutná Hora o víkendu sehrály další mistrovská utkání:

Starší dorost

Sparta Kutná Hora : Zruč nad Sázavou 6:1 (0:1)
Branky: 57., 72. Beran, 64., 82. Kubrycht, 73. Hanka, 86. Vavřík - 1. Božík
Kutná Hora: Petrásek - Benešovský, Klement, Rezler, Růžička, Schovanec, Bohatý, Hanka, Zadražil, Chalupa, Beran, Kubrycht, Vavřík, Provazník, Macháček, Marek
Zruč nad Sázavou: Pistorius - Dušek, Vágner, Hotovec, Hidi, Božík, Pyš, Čermák, Novotný, Adam, Duspiva, Mičánek, Šmejkal

Hodnocení trenéra Dominika Lengála:
Utkání proti Zruči bylo jedno z našich nejlepších utkání. Byla radost se koukat na akce, které jsme měli. Ale začneme postupně od začátku. Před utkáním se bavíme o koncentraci na každý moment, ale zůstane jenom u slov, jelikož nejsme schopní se podle nich na hřišti chovat. Dneska se nám to vymstilo. V první minutě jsme dostali po chybách z nedostatku koncentrace gól na 0:1. Od 5. minuty jsme dominovali a hrálo se jen na jednu branku. Soupeř hrál agresivně, jen bránil a nakopával míče. Bohužel rozhodčí pustil od začátku tvrdou hru a myslím si, že to zavánělo zraněními. V poločase utkání na tabuli svítilo skóre 0:1, což nás samozřejmě dostávalo ještě do většího tlaku. Ale hráčům věříme a věřili jsme, že je jen otázka času, kdy dáme góly. Druhý poločas byl nádherný. Dali jsme krásné góly. Hráli jsme rychle, účelně a hezky. Jsme rádi, že nám hráči ze střídačky pomohli oživit hru a podíleli se na 3 gólech (Kubrycht 2, Vavřík). Další střídající hráči předvedli, jak se bojuje o základní sestavu. Náš krásný výkon završil nádhernou střelou ze střední vzdálenosti kapitán Hanka, když trefil nádherně šibenici. Doufáme, že takový výkony budeme podávat nadále a hráči se budou týmově i individuálně posouvat.

Mladší dorost

Sparta Kutná Hora : Nemošice 4:2 (1:1)
Branky: 6. Langr,  24., 57., 60. Bruner - 8., 10. Linha
Kutná Hora: Brejša  - Janoušek, Smetana, Pešout, Čapek, Šťastný, Polívka, Bouma, Langr, Zámostný, Smoček, Bruner, Balvín, Kramář, Judytka, Gottfried, Pištora
Nemošice: Filípek - Klapal, Linha, Ešpandr, Hurt, Hejhal, Kremina, Petr, Lorenc, Matějka, Lukeš,  Fendrich, Kovačič, Šťastný, Pošva, Takáč, Kaja

Hodnocení trenéra Josefa Holuba:
Úvod zapasu nás nezastihl v dobrém rozpoložení. Byli jsme pomalí, nekoncentrovaní, z 1:0 jsme po dvou protiútocích rázem prohrávali 1:2. Do poločasu jsme dokázali vyrovnat a cca do 80. minuty jsme jasně ovládali hru. Posledních 10 minut se na hřišti odehrávala čistá holomajzna. Zasloužené vítězství, ale k výkonu si budeme mít co říct.

Starší žáci

TJ Kunice : Sparta Kutná Hora 4:3 (2:2)
Branky: 4.Poják, 38. vl. Král, 65.Němeček, 80. Horák - 24.Bohatý, 29.Král Milan, 58.Štícha
Kutná Hora: Křivohlavý Max - Tvrdík, Burda, Král Šimon, Král Milan, Bohatý, Peroutka, Štícha, Skubenych, Lhoták, Zinzer Jakub, Zinzer Kryštof, Čáp, Král Matyáš, Křivohlavý Ben
Kunice: Vít - Hruška, Starčevskyj, Úlehla, Řepa, Němeček, Dvořák, Jiráček, Poljak, Hanzalius, Horák, Pokorný, Mandíková, Růžička, Kubice, Tulach, Souček

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Zápas se hrál oboustranně ve vysokém nasazení. Útočné akce se přelévaly z jedné strany na druhou. Spousty šancí na jedné i druhé polovině. Krásné góly, výborný výkon rozhodčích, kteří nechávali hře spád. Vývoj utkání jako na houpačce. Ani jeden tým nehrál na remízu. Pro nás ovšem smutný závěr bez bodového zisku. Prohra hodně bolí, těžko se snáší po takové vývoji. Prohráváš, vedeš a v poslední minutě vše ztratíš. Přitom jsme ještě v posledních vteřinách mohli uhrát alespoň zaslouženou remízu. Dalším  mínusem zápasu je, že jsme nedostali všechny hráče do hry. Velkým plusem utkání je výkon všech tří rozhodčích.

Mladší žáci

TJ Kunice : Sparta Kutná Hora 3:7 (3:1)
Branky: 17. Fiala, 24. Šebek, 29.Hrubeš - 30., 37., 44., 57., 61. Šálený, 65. Demel, 70. Ostrihoň
Kutná Hora: Markup -  Dusil, Jungwirth, Šálený, Ostrihoň, Vlasák, Pokrupa, Kolář, Zdychynec, Hulman, Sýkora, Kolář, Dvořák, Nevlud
Kunice: Zderadičková - Hejnic, Vávra, Vavražovský, Horák, Karo,Venzara, Hrubeš, Muzikář, Fiala, Šebek, Pavlíček

Hodnocení asistenta trenéra Miroslava Šáleného:
Výhra se nerodila vůbec lehce. Museli jsem dohánět tříbrankovou ztrátu. V první poločase nás domácí svým důrazem , napadáním při rozehrávce donutili k chybám, které potrestali brankou. I tak kluci v druhém poločase zůstali trpěliví, utkání otočili a s přibývajícím časem mohl zápas skončit i vyšším brankovým rozdílem.