Za Bílé Podolí v utkání s Červenými Pečkami dal obě branky obránce Michal Semínko

7. únor 2015, 16:53
(aktualizováno: 7. únor 2015, 17:47)

Červené Pečky - V rámci zimního turnaje na umělé trávě v Červených Pečkách fotbalisté FC Bílé Podolí narazili na domácí. V sobotním odpoledni se soupeřem z vyšší soutěže nakonec prohráli 3:2.

Č. Pečky - B. Podolí 3:2 (1:0)

Domácí na jednu branku z prvního poločasu navázali krátce po přestávce, Michal Semínko pak dvěma góly srovnal na 2:2. O výsledku rozhodl Hradílek, kterého před bránou našel po svém úniku Jak. Kulhánek.

"Dnešní zápas byl pouze bojovný plný nepřesností. Hlavně, že se nikomu nic nestalo," řekl k zápasu trenér FK Červené Pečky Pavel Dvořák. Jarní část I. A třídy ale jeho tým zahájí přesně za měsíc, kdy doma přivítá Mnichovo Hradiště. "Naše hra je pořád syrová, stále nemáme hráče, které jsme si vytipovali," naznačil a dodal: "Stále je na čem pracovat."

Trenér Bohuslav Šváb pro utkání těžko skládal tým. "Jedenáct lidí, co mohlo, tak přišlo. K tomu dva náhradníci ze staré gardy," poznamenal a pokračoval: "Pomalu jsme se ale do toho dostávali, druhý poločas určité měřítko snese. Stále nejsme v plné síle, příležitost dostali ostatní, kteří ukázali své silné nebo slabé stránky." Trenér Bohuslav Šváb momentálně vidí problém v útoku. "Dnes jsme měli jen jednoho útočníka a ten ještě nebyl úplně v pořádku. Dva góly dal krajní obránce," uzavřel.

Branky: Kulhánek, Hervert, Hradílek - Semínko 2. Č. Pečky: Cihlář - Bílek, Růžička, Vaňkát, Toušek - Hervert, Holub, Jak. Kulhánek, Rauch - Hradílek, Svoboda. Průběžně střídal Radovnický. Trenér Pavel Dvořák. B. Podolí: Beran - Semínko, Šálený, Bareš, Kupka - Hájek, Trpišovský, L. Štoček, M. Šváb - Doubek, T. Švadlenka. Střídali B. Šváb, Vančura. Trenér Bohuslav Šváb.