Freaks předstihli Restauraci Na Valech

11. únor 2010, 23:06

Kutná Hora - Club Deportivo futsalová liga pokračovala ve čtvrtek večer čtyřmi zápasy 15. hracího dne. Skupina A je i nadále velice vyrovnaná: Tři týmy mají shodně po dvaceti bodech, ovšem trochu se promíchalo pořadí. Na páté místo spadla tým VS35,-, který který se probojovali Kantor&spol. Green bar zase ve vzájemném duelu dostal v tabulce "pod sebe" STS Chvojkovice Brod. Ve skupině B Freaks potvrdili roli lídra skupiny, Soče Suchdol zkomplikovali boj o play-off a sami se ujali vedení v celkovém pořadí týmů v základní části.

Veteráni - NC Palma 0:4 (0:0)

Veteráni, kteří nastoupili bez možnosti střídání, překvapivě vzdorovali až do 18. min. Hráči Palmy totiž zahazovali jednu šanci za druhou a nebo jim příležitosti pochytal gólman Ledvina. K úvodnímu gólu zápasu měl dokonce blízko ještě v prvním poločase Veteráni Hetfleisch, ale radost z gólu mu nedopřál brankář Mil. Hubáček. Po několika stoprocentních šancích Ledvinu překonal v 18. min. až Mar. Hubáček a pak už Veteráni neměli sil na zvrat.
Branky a asistence: 18. Mar. Hubáček (Dvořák), 21. Pospíšil, 23. Mar. Hubáček (Malý), 25. Churavý (Mar. Hubáček). Rozhodčí: Daniel Mucha. ŽK: Kudláček (P). Veteráni: Ledvina - Kapek, Hetfleisch, P. Pařízek, Janoušek. Night club Palma: Mil. Hubáček - Mar. Hubáček, Churavý, Malý, Dvořák, Kudláček, Pospíšil.

Dřevo Tvrdík - Kantor&spol. 0:5 (0:1)

Zápas začala vyložená příležitost Z. Volence, který v první minutě nezasáhl míč těsně před bránou Kantor&spol. Na druhé straně se neprosadil Vrba a čekání na první branku utnul v 9. minutě až čerstvý "ženáč" Michal Blažek. Ještě před přestávkou Černohlávek místo vyrovnání trefil jen tyč, po změně stran vzal osud zápasu na sebe Michal Růžička, který nejprve dvěma góly rozhodl a pak u dalších dvou branek asistoval.
Branky a asistence: 9. Blažek (J. Moc), 20. M. Růžička, 21. M. Růžička (J. Moc), 24. J. Růžička (M. Růžička), 25. J. Růžička (M. Růžička). Rozhodčí: Daniel Mucha. ŽK: A. Volenec (D). Dřevo Tvrdík: Petr Flégr - M. Veselý, J. Veselý, Z. Volenec, A. Volenec, Černohlávek, Červinka, Březina. Kantor&spol.: M. Moc - J. Moc, J. Růžička, Železný, Blažek, M. Růžička, Vrba, R. Poul.

Freaks - Soča Suchdol 6:1 (3:0)

Lídr tabulky skupiny B si zápas pohlídal a nedal Soče Suchdol, která do haly dorazila v oslabené sestavě, žádnou šanci. Čestný úspěch suchdolského celku zaznanemal v 19. min. Pavlík, který však chvíli před tím z pokutového kopu trefil brankáře M. Snížka. Prvního gólu v soutěži se nedočkal nejzkušenější hráč Freaks Bohuslav Šváb, ač k tomu měl ve druhé půli velice dobrou šanci.
Branky a asistence: 4. D. Dastych (Kozel), 4. D. Dastych (M. Šváb), 9. Skokan (Kozel), 14. Skokan (M. Snížek), 16. D. Dastych (B. Šváb), 25. Dav. Hollas (D. Dastych) - 18. Pavlík (Kopáček). Rozhodčí: Daniel Mucha, bez karet. Freaks: M. Snížek - D. Dastych, Kozel, Dav. Hollas, Křelina, Skokan, B. Šváb, M. Šváb. Soča Suchdol: M. Novotný - Langr, Pavlík, Kopáček, Kuthan, Dušínský.

STS Chvojkovice Brod - Green bar 1:5 (1:2)

Hrací den zakončil nejkvalitnější a nejdramatičtější zápas. "Traktorku" ve druhém poločase přibrzdil brzy vyčerpaný limit faulů a nakonec odpor Chvojkovic zlomil Hudec, jehož ne příliš prudká ani umístěná střela po zemi prošla Peroutkovi do sítě - 1:3. Skóre pak ještě kosmeticky upravil Radek Šafránek, jemuž asistoval nejproduktivnější muž soutěže Petr Váňa.
Branky a asistence: 4. B. Franc (Dostál) - 1. M. Král, 6. Jan Veselý (Petr Váňa, 23. Hudec, 25. Šafránek (Petr Váňa), 25. Šafránek (Petr Váňa). Rozhodčí: Daniel Mucha, bez karet. STS Chovjkovice Brod: Peroutka - Böhm, B. Franc, Z. Hurt, Čunderlík, Dostál, Kocourek, Kubát. Green bar: M. Votava - Hrbek, Šafránek, Petr Váňa, Jan Veselý, M. Král, Hudec.

Další program

16. hrací den, čtvrtek 18. února: Green bar - Restaurace Na Valech (od 19.30 hodin), STS Chvojkovice Brod - Dřevo Tvrdík (od 20 hodin), Teachers - Veteráni (od 20.30 hodin), Kantor&spol. - VS35,- (od 21 hodin).
Všechna utkání Club Deportivo futsalové ligy se hrají ve sportovní hale Bios v Puškinské ulici.