Tomáš Kozel hattrickem zařídil výhru Freaks nad STS Chvojkovice Brod

14. říjen 2010, 22:52
(aktualizováno: 15. říjen 2010, 11:52)

Kutná Hora - Základní část nejrozsáhlejší futsalové soutěže na Kutnohorsku odstarovala zápasy prvního hracího dne ve čtvrtek 14. října. Hned první večer ve sportovní hale Bios přinesl několik zvratů, dramatických koncovek a pěkných futsalových kombinací. Ovšem i pár sporných okamžiků.

Restaurace Na Valech - VS35,- 5:2 (0:2)

Tým Restaurace Na Valech se rozehrával pomaleji a tak první poločas patřil VS35,-: Nejprve Lebeda trefil k tyči a dvě minuty před koncem potrestal čtvrtý faul soupeře Zeman - 0:2. Po přestávce se ale karta obrátila hned po rozehrání, kdy tečovaná rána Jak. Spáčila skončila za zády Kratochvíla. Po dobré kombinaci Kosík střelou pod břevno srovnal na 2:2. Následovala stoprocentní příležitost VS35,-, jejíž neproměnění potrestal Ďoubal třetí brankou - 3:2. Statická obrana VS35,- následně jen přihlížela čtvrté brance ve své bráně a skóre uzavřel Sýs z brejku - 5:2.

Branky a asistence: 14. Jak. Spáčil (Novotný), 18. Kosík (J. Růžička), 22. Ďoubal (Novotný), 24. Novotný (Kosík), 24. Sýs (Jak. Spáčil) - 9. Lebeda, 11. pok. kop Zeman. Rozhodčí: Daniel Mucha, bez karet. Restaurace Na Valech: Malina - J. Růžička, Ďoubal, Vlach, Sýs, Kosík, Novotný, Jak. Spáčil. Restaurace Na Valech: J. Kratochvíl - Lebeda, Jakoubek, Holub, Kácovský, Thieme, Zeman, Hruška, Kopecký.

Green bar - Night club Palma 6:2 (2:1)

Ve vyrovnaném zápase se sice Palma ujala vedení, ovšem Michal Král z Green baru dvěma pěknými brankami otočil skóre ve prospěch úřadujících mistrů - 2:1. Po změně stran sice Green bar chyboval, když po rozehraném autu se míč odrazil k Olivovi, jenž neváhal a bez přípravy srovnal na 2:2. To však bylo ze strany Palmy vše, Veselý dvěma rychlými góly - jedním po rohu a druhým po brejku Petra Váni - upravil na 4:2 a účet utkání potom završil O. Votava.

Branky a asistence: 5. M. Král (O. Votava), 9. M. Král (Veselý), 20. Veselý (M. Král), 21. Veselý (Petr Váňa), 24. O. Votava (M. Král), 25. O. Votava - 3. Pospíšil (Oliva), 18. Oliva (Malý). Rozhodčí: Daniel Mucha, bez karet. Green bar: Korejtko - M. Šrámek, Petr Váňa, Veselý, O. Votava, M. Král. Night club Palma: Mil. Hubáček - Mar. Hubáček, Pospíšil, Zelený, Malý, Oliva, L. Dvořák.

STS Chvojkovice Brod - Freaks 1:3 (1:2)

Skóre a svůj hattrick načal Tomáš Kozel ranou z půlky, která prošla až do sítě, když gólman Peroutka neviděl přes clonícího útočníka. Vzápětí Čunderlík srovnal na 1:1, jenže ještě do přestávky se T. Kozel prosadil středem chvojkovické obrany a ve druhém poločase ten samý hráč rozhodl zápas svým třetím gólem. U posledních dvou gólů Tomáši Kozlovi asistoval David Linhart, který vloni hájil barvy Palmy. "Góly nedával, vzadu to pouštěl, tak co s ním," smál se manažer Palmy Tomáš Rác.

Branky a asistence: 11. Čunderlík (D. Jirásek) - 10. T. Kozel (Skokan), 12. T. Kozel (Linhart), 16. T. Kozel (Linhart). Rozhodčí: Daniel Mucha, bez karet. STS Chvojkovice Brod: Peroutka - Kocourek, Hurt, Čunderlík, Klíma, D. Jirásek, Böhm, J. Dostál, Franc. Freaks: Rohlíček - T. Kozel, P. Kozel, Skokan, J. Zelený, Dastych, Linhart.

Teachers - Kantor&spol. 2:4 (1:0)

Teachers představili dvě nové posily - Zdeňka Hejduka a Martina Frejlacha. A právě Hejduk se už ve 2. minutě zapsal do střelecké listiny. Střetnutí nabralo pořádné obrátky až po změně stran a po vyrovnávací brance Blažka: Nejprve měl gólovou příležitost J. Holík, jenže nadvakrát nepřekonal gólmana R. Poula. Ten zaskočil za gólmanskou jedničku Kantor&spol. Martina Moce. "Je v divadle, tak jak skončil loňský ročník, začal ten letošní," vysvětlil Jiří Moc. Naopak Vrba si na druhé straně připsal vítězný gól, když Teachers reklamovali faul. Ani ne za minutu přidal pojistku M. Růžička a ačkoliv J. Holík přesnou střelou do šibenice vykřesal pro učitele naději, Kantor&spol. si už výhru pohlídal. V poslední minutě pečetil výsledek Blažek, který do prázdné brány potrestal chybnou rozehru gólmana Sochůrka na polovině hřiště.

Branky a asistence: 2. Hejduk (Třískala), 22. J. Holík (Třískala) - 19. Blažek (M. Růžička), 20. Vrba (M. Růžička), 21. M. Růžička (Vrba), 26. Blažek. Rozhodčí: Daniel Mucha, bez karet. Teachers: Sochůrek - Valtr, Pavel Váňa, Třískala, Hejduk, M. Frejlach, J. Holík. Kantor&spol.: R. Poul - J. Moc, Blažek, M. Růžička, Šutek, Kantor, Vrba, J. Růžička.

Další program

Čtvrtek 21. října: Teachers - Soča Suchdol (od 19.30 hodin), Kantor&spol. - VS35,- (od 20 hodin), Restaurace Na Valech - Energit (od 20.30 hodin), Green bar - JumpBoys (od 21 hodin), STS Chvojkovice Brod - Dřevo Tvrdík (od 21.30 hodin).