Házenkáři Jiskry po dvou porážkách vyhráli, porazili Lokomotivu Vršovice

5. říjen 2011, 20:43
(aktualizováno: 5. říjen 2011, 20:43)

Zruč nad Sázavou - V dalším kole Společné regionální ligy házenkáři Jiskry Zruč n. S. v sobotu dopoledne přivítali Lokomotivu Vršovice.

Zruč n. S. - Lokomotiva Vršovice 23:20 (12:9)

Za krásného počasí domácí soupeře zpočátku přehráli a v páté minutě vedli 3:1. Potom ale hosté šňůrou pěti branek šli. "K tomu jim pomohla naše špatná obrana," přiznal zručský trenér Petr Felis. "Náš výpadek naštěstí netrval dlouho, rychle jsme vyrovnali a získali i náskok," ulevil si.

Po celý druhý poločas si Jiskra udržovala náskok, pouze v 52. minutě soupeř snížil na rozdíl jedné branky. "Po time outu jsme opět získali čtyřgólový náskok,  který se ukázal jako rozhodující. Utkání jsme vyhráli 23:20 a po dvou porážkách jsme si připsali dva body," uzavřel Petr Felis.

Průběh utkání: 10. min. 4:6, 20. min. 7:6, 30. min. 12:9, 40. min. 14:12, 50. min. 18:16, 60. min. 23:20.

Sestava a branky Jiskry: Felis a Hejl po 5; Havránek 4; Vrzáček a Kaplan po 3; Korel D., Koubský a Plaščák po 1; Ryšavý; Maštalíř; Hornát D.; Korel T. Trenér Petr Felis.