Minižáci házenkářského oddílu TJ Sparta Kutná Hora obsadili na turnaji pěkné druhé místo

21. leden 2015, 09:07
(aktualizováno: 21. leden 2015, 09:08)

Vršovice - V neděli 18.1.2015 se tým minižáků SPARTY Kutná Hora zúčastnil zimního přípravného turnaje, který uspořádal se své nafukovací hale pražský oddíl LOKOMOTIVA Vršovice.

Turnaje se zúčastnilo 5 týmů – DUKLA Praha, LOKOMOTIVA Louny, SOKOL Kobylisy, SPARTA Kutná Hora a pořádající LOKOMOTIVA Vršovice. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba byla 2x10 minut a hrála se klasická velká házená 6 + 1.

V turnaji zvítězil tým SOKOLA Kobylisy, který ve všech čtyřech utkáních své soupeře dokázal porazit.

Tým minižáků SPARTY Kutná Hora obsadil v nedělním měření sil pěkné 2.místo. Nestačil pouze na vítěze turnaje, se kterým prohrával již v poločase o 3 branky a stejným rozdílem prohrál i celkově. V ostatních třech utkáních dokázal své soupeře porazit – postupně těsně o branku pražskou Duklu, o 2 branky domácí Vršovice a o 7 branek Louny. Ve 13ti členném kutnohorském týmu nikdo výrazněji střelecky „nevyčníval“, o branky se rovnoměrně podělilo celkem 10 hráčů.

Turnaj byl hlavně dobrou přípravou na jarní část mistrovské sezóny, ve které se opět bude hrát navíc středočeská soutěž v miniházené 6+1 / jinak se bude hrát, stejně jako na podzim, soutěž v miniházené 4+1 /.