Minižáci Sparty odehráli v Kolíně další turnaj středočeského přeboru 6+1

21. květen 2015, 20:41
(aktualizováno: 21. květen 2015, 20:41)

Kolín - V sobotu 16.května pokračovala čtvrtým mistrovským turnajem samostatná jarní část STŘEDOČESKÉHO PŘEBOR minižáků 6+1, tentokrát na venkovním hřišti házené v Kolíně.

Do jarní části této soutěže se v zimní přestávce přihlásilo 6 týmů minižáků – HC Kolín, HC WENDY Mělník, JISKRA Zruč nad Sázavou, LOKOMOTIVA Vršovice, SOKOL Úvaly a SPARTA Kutná Hora. Hraje se klasická velká házená, turnajově, střídavě u všech šesti účastníků, systémem  každý s každým a hrací doba je 2 x 10 minut.

První turnaj se odehrál v Kutné Hoře, druhý ve Zruči nad Sázavou / pro déšť zrušen /, třetí v Mělníku.

Vítězem sobotního čtvrtého mistrovského turnaje na venkovním hřišti v kolínských Borkách se stal bez ztráty bodu tým HC WENDY Mělník před druhým SOKOLEM Vršovice.

Tým minižáků SPARTY Kutná Hora obsadil v sobotním turnaji solidní 3.místo. V úvodním utkání remizoval s domácím Kolínem, ve druhém podlehl o 10 branek Vršovicím. Ve třetím utkání porazil o branku Úvaly a totéž se mu podařilo ve čtvrtém se Zručí nad Sázavou. V posledním utkání potom prohrál o 5 branek s celkovým vítězem tohoto mistrovského turnaje – s Mělníkem.

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:
Mommers 11, Novotný 9, Novák F. 5, Pařez 5, Veselý 4, Pektor 2, Salák 2, Ečer 1, Štícha 1, Dostál, Kail, Kořistka a Rybář. Trenér: Salák Alois ml.

Pátý jarní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉHO PŘEBORU minižáků 6+1 se bude konat v neděli 31.května v nově postavené a otevřené sportovní hale v Úvalech.