Mladí házenkáři v domácím turnaji nezářili, přesto stále kralují oblastnímu přeboru

10. květen 2011, 14:05
(aktualizováno: 10. květen 2011, 14:06)

Kutná Hora – Třetí jarní mistrovský turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU mladších žáků se v sobotu 7. května se konal na hřišti házené v Tyršově ulici na Žižkově v Kutné Hoře. V letošním ročníku OP startuje 5 týmů – po jednom z Bělé pod Bezdězem, Kutné Hory, Mladé Boleslavi, Úval a Zruče nad Sázavou. Hraje se turnajovým způsobem, střídavě vždy všech pět týmů se střetne u každého z účastníků.

Sobotní turnaj byl poměrně vyrovnaný, družstva na prvních třech místech získala stejný počet 6 bodů. O celkovém vítězi proto rozhodovala vzájemná minitabulka, ze které vyšlo pořadí – Zruč (+3 branky), Mladá Boleslav (+1 ), Úvaly (-4 ).

Kutnohorskému týmu mladších žáků se v domácím turnaji výsledkově ani herně příliš dařilo. Ve čtyřech utkáních dosáhl pouze jediného vítězství a obsadil předposlední 4. místo.

Přesto po sedmém odehraném turnaji vede SPARTA Kutná Hora nadále středočeskou mistrovskou soutěž.

Z jednotlivců byl jasně nejlepší Luboš Bandi, který nastřílel nejvíc branek a příkladně bojoval ve všech utkáních.

0

Výsledky mohou být ještě pro oficiální tabulku upraveny – v některých týmech mají povolen start hráči z kategorie starších žáků, jejichž dosažené branky se do konečného výsledku nezapočítávají.

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:

Kotěšovec /br/ - Bandi 16, Schwarz J. 8, Schwarz O. 7, Veselý M. 5, Veselý Š. 5, Špaček 4, Škalda 4, Horáková 2, Procházka 2, Matoušek 1, Ginter O. a Ginter P. Trenéři: Salák J., Salák A. ml.

Další mistrovský turnaj v této věkové kategorii je na programu v sobotu 21. května Úvalech.