16. říjen 2012, 15:14
(aktualizováno: 17. říjen 2012, 07:32)

Zruč nad Sázavou - Házenkáři Jiskry Zruč nad Sázavou hostili v 6. kole společné regionální ligy v dalším mistrovském utkání na hřišti za Spolkovým domem Sokol Úvaly.

Jiskra Zruč n. S. – Sokol Úvaly 24:27 (13:12)

"V prvním kole jsme Úvalské v jejich prostředí porazili 21:25, chceme i v tomto střetnutí na domácím hřišti vyhrát," nechal se před zápasem slyšet trenér domácí Jiskry Petr Felis.

Začátek utkání se vyvíjel lépe pro hráče hostů, v 10. minutě vedli 2:5, po dalších deseti minutách bylo na ukazateli skóre 6:10. Domácí hráči Jiskry to však nevzdali, postupně náskok úvalských házenkářů snižovali a v poločase odcházeli do kabin s jednobrankovým náskokem - 13:12.

Druhý poločas byl od začátku vyrovnaný, ve vedení se střídala obě mužstva. O osudu zápasu tak rozhodl až závěr, když domácí prohráli posledních osm minut 1:5 a ztratili tak po vlastních chybách dva body.

"Porážka mrzí, přestože jsme několikrát v utkání vedli. Našemu celku se nedařila obranná fáze a ani brankáři nepodali očekávané výkony," shrnul zápas Petr Felis.

Sestava a branky Jiskry: Vodrážka, T. Korel - M. Felis 8, Havránek 6, Lefner 3, Koubský 2, Kovařík 2, P. Vrzáček 2, D. Korel 1, Pustka.