Bikeři v zelenomodrých dresech závodili na Pálavě, v Českém poháru mládeže i Itálii

16. duben 2015, 21:55
(aktualizováno: 16. duben 2015, 21:56)

Kutná Hora - O víkendu se kutnohorská biková stáj KH Tour rozdělila na několik skupin. Ta první závodila na Cyklomaratón Tour v Pálavě, kde Jan Pithart zvítězil ve své kategorii a v celkovém pořadí dojel druhý. Pavel Benda dojel na dlouhé trati 192 a 53 ve své kategorii. Jakub Vencl dojel na krátké trati celkově na 60. místě a ve své kategorii obsadil 13. místo.

Druhá skupinka, tedy Kamila Janů, zvítězila v silničním závodě Českého poháru mládeže. Třetí skupinka byla na soustředěni v Itálii, které bylo zakončeno závodem HC v Montichiari. Zde startoval nakonec jen Josef Kunášek, který obsadil šesté místo, když na druhou pozici ztratil 20 vteřin.