Čáslavské ženy zůstaly kousíček od postupu do baráže o první ligu

28. srpen 2012, 23:07
(aktualizováno: 28. srpen 2012, 23:07)

Jihlava - Čáslavské ženy po čtvrtém kole II. ligy skončily pouze jeden bod za třetím místem. Tím zůstaly jen kousíček od postupu do baráže o účast v I. lize.

Čtvrté kolo se uskutečnilo 25. srpna v Jihlavě a čáslavské ženy i v oslabení o některé závodnice se popraly o nejlepší umístění v letošním ročníku a scházel kousíček štěstí a mohly dokonce postoupit do baráže o účast v I. lize příští rok. Tak příští rok.

První místo vybojovala Jana Javůrková na 800m /2:27,82/, Jana Slavíková na 400m v os.rekordu 58,55, Veronika Hanušová na 1500m za 5:32,76 a Kamila Věchtová na 5000m za 22:27,93.

3. místo obsadila Jana Slavíková na 200m za 26,71 a štafeta 4x400m ve složení Javůrková, Semerádová, Miklianová a Gladková za 4:37,69.
Nejvíce bodů pro družstvo získala Jana Javůrková/24/, Jana Slavíková 19 a Veronika Hanušová 18.

Nyní čekají atlety AC Čáslav krajské soutěže družstev mládeže a muže - 4. kolo krajského přeboru družstev 2. září v Berouně. Muži stále mají šanci postoupit do baráže o II. ligu. Držme palce! Potřebují ve 4. kole porazit družstvo Sportingu Příbram. Mladší žáci a přípravka jedou 7. září na 4. kolo krajské soutěže do Vlašimi. Starší žactvo čeká 4. kolo krajského přeboru v Kolíně a dorostenci, junioři a juniorky mají 3. kolo společného krajského přeboru s Libereckým krajem 15. září ve Staré Boleslavi.

16. září se bude konat mezikrajské utkání mladšího žactva v Kladně. Do výběru Středočeského kraje byli nominováni: Tomáš Pešek /300m/, Sofie Dlouhá /skok daleký/, Matěj Brabec /skok vysoký/a Klára Zatloukalová /hod kriketovým míčkem/. Nominace bude uzavřena na 4. kole mladšího žactva ve Vlašimi.