Čáslavští běžci vyrazili na 55. ročník Silvestrovského běhu do Kolína

1. leden 2015, 20:27
(aktualizováno: 1. leden 2015, 20:27)

Kolín - Tradiční již 55.ročník Silvestrovského běhu přilákal na start více jak 200 běžců. A Čáslaváci se na těžké zasněžené trati na 3000m snažili seč mohli.

V celkovém pořadí obsadil Jiří Lietavec 4. místo, mezi juniory byl na 2. místě v čase 10:14. Vojtěch Kratochvíl věkem ještě dorostenec se prosadil do deseti nejlepších mužů na 9. místo v čase 10:45 a mezi dorostenci nenašel přemožitele. Štěpán Andrle rovněž dorostenec obsadil celkově 19. místo a byl 4. dorostenec v čase 11.22 a další dorostenec Martin Gladkov byl celkově 25. a  5. jako dorostenec v čase 12:03.