Josef Kunášek se v kategorii kadeti posunul na čtvrtou pozici Českého poháru

20. květen 2015, 22:08
(aktualizováno: 20. květen 2015, 22:11)

Praha/Kutná Hora - V neděli 17. května 2015 se jel druhý závod Českého poháru horských kol v Praze a barvy kutnohorské stáje KH Tour byly opět vidět:

Michaela Hazová v žákyních dojela na pětadvacátém místě, Josef Kunášek v kategorii kadeti dojel na pátém místě, Jakub Vencl dokončil šestačtyřicátý, Kamila Janů v kadetkách osmá, Jan Pithart jedenáctý v Masters a Tomáš Tvrdík v elitní kategorii závod nedokončil. Josef Kunášek se v průběžném pořadí Českého poháru MTB kategorie kadeti posunul na čtvrtou pozici. Kamila Janů je v kadetkách dvanáctá, Jan Pithart v masters devátý. Michaela Hazova v žákyních třiadvacátá.

Druhá skupina startovala na Author Bezděz a  Pavel Benda dojel celkovém pořadí na 68. místě, v kategorii bral 24. místo. Miroslav Šípek dojel v celkovém pořadí na 117. místě a ve své kategorii přijel na 8. místě. Gratulace!