Michal Zápotocký zvítězil v celkovém pořadí Pražského poháru!

22. září 2014, 08:56
(aktualizováno: 22. září 2014, 08:59)

Řepy - Cyklistická stáj KH Tour Czech Cycling team v neděli nastoupila v Praze - Řepy ke startu finálového závodu Pražského poháru.

Výsledky: Libor Vencl pátý v kategorii děti 8-10 let, Pepa Kunášek při svém prvním startu v kategorii kadetů bral druhé místo. Michal Zápotocký v juniorech dojel druhý a celkově se tak stal vítězem Pražského poháru. Jan Pithart dojel pátý a v celkovém pořadí obsadil čtvrté místo. "Moc všem děkuji za skvělou reprezentaci týmu," poděkoval šéftrenér stáje Ivan Sova.