Miguel Martinez fandil mistryni světa Pauline Ferand Prévot přímo na trati

1. únor 2015, 18:38
(aktualizováno: 1. únor 2015, 18:41)

Kutná Hora - Do České republiky se na chvíli vrátil Francouz Miguel Martinez, který v červnu 2014 vyhrál třetí závod českého poháru horských kol v Kutné Hoře. Patron cyklistické stáje KH Tour Giant Cycling team se tentokrát přijel podívat na cyklokrosové mistrovství světa, které se o víkendu jelo v Táboře.

"Byl ubytovaný na rozhledně Havířská bouda a v sobotu v Táboře přímo na trati jsme společně sledovali závod žen," uvedl manažer stáje KH Tour Giant Cycling team Ivan Sova. A závod udělal Miquelovi radost, mistrovský titul vybojovala jeho krajanka Pauline Ferand Prévot.
"Před startem jsme se spolu viděli, smála se, podupávala si nohou do hudby. Byla v pohodě," všiml si u Pauline Miguel Martinez. "Pro francouzskou cyklistiku to je obrovský úspěch, takový výsledek už potřebovala," upozornil a dodal: "Pauline je navíc hezká a příjemná, jsem rád, že to vyšlo."

Miguel Martinez sledoval nedělní závod mužů už pouze z televizního přenosu v salonku Havířské boudy. Pak už nabral směr letiště a domů. Do Kutné Hory se ještě na jaře vrátí, aby pomohl s přípravou trati pro mistrovství ČR na horských kolech, které se v Kutné Hoře pojede ve dnech 17. - 19. července.