Na trati čtvrtého ročníku Zručského májového běhu se domácím atletům dařilo

15. květen 2018, 09:38

Zruč nad Sázavou - 4. ročník Zručského májového běhu odstartoval v sobotu. Tento závod spadá pod seriál Bežec Podblanicka a Běžec Podblanicka JUNIOR CUP. Domácí atmosféra a prostředí byly znát a zručským atletům se náramně dařilo!

"Chtěla bych poděkovat za nás atlety taťkovi za organizaci super závodů a všem našim atletickým rodičům za pomoc, navození přátelské a hlavně týmové atmosféry."

Výsledky atletů ze Zruče:

• Benjamínky (4-5 let) - 150 m
Sonička Peroutková - 3. místo
Verunka Blažejovská - 5. místo

• Benjamínci (4-5 let) - 150 m
Matýsek Bělina - 2. místo

• Předškolačky (6-7 let) - 300 m
Emilka Fajmanová - 1. místo
Jindřiška Peroutková - 2. místo
Kačenka Mrázková - 7. místo
Klárka Šafrová - 8. místo
Martinka Blažejovská - 10. místo
Josefínka Tvrdíková - 15. místo
Adélka Gabková - 16. místo
Michalka Šramková - 18. místo

• Předškoláci (6-7 let) - 300 m
Tomášek Hrubý - 3. místo
Patrik Šibrava - 8. místo
Matýsek Patera - 11. místo
Pavlík Smolák - 14. místo
Dominik Žaba - 16. místo
Daník Kuliš - 17. místo

• Minižákyně (8-9 let) - 600m
Lucka Šafrová - 3. místo
Linda Vávrová - 8. místo

• Minižáci (8-9 let) - 600 m
Tonda Maxa - 2. místo
Jenda Bělina - 4. místo

• Nejmladší žákyně (10-11 let) - 600 m
Terezka Lapáčková - 1. místo

• Nejmladší žáci (10-11 let) - 600 m
Máťa Gabko - 3. místo
Adam Bělina - 6. místo

• Mladší žáci (12-13 let) - 1100m
Vojta Maxa - 2. místo

• Starší žákyně (14-15 let) - 1100 m
Míša Chmelová - 2. místo

• Starší žáci (14-15 let) - 1100 m
Ondra Dubják - 1. místo

• Štafeta (muž/žena/chlapec/dívka) - 4x600 m
JIŘICKÉ SRNKY - 1. místo (Kačka D., Míša CH., Petr D., Ondra D.)
BESTIE - 3. místo (Roman L., Lucka S., Tonda M., Terezka L.)
PALMy - 4. místo (Máťa G., Adélka G., Petra G., Lukáš G.)

• Lidový běh ženy - 3100 m
Petra Maxová - 11. místo

• Lidový běh muži - 3100 m
Vojta Maxa - 4. místo
Máťa Gabko - 5. místo
Tonda Maxa - 6. místo
Jenda Bělina - 10. místo
Adam Bělina - 11. místo
Láďa Blažejovský - 13. místo
Aleš Maxa - 14. místo

• Ženy A (18-34 let) - 8400 m
Nikol Petrásková - 2. místo

• Muži B (40-49 let) - 8400 m
Petr Dubják - 5. místo
Martin Lejnar - 7. místo

• Muži C (50-59 let) - 8400 m
Josef Hajek - 7. místo

• Muži D (60-69 let) - 8400 m
Miloš Otava - 5. místo

Petr Dubják
Galerie
Předchozí Následující
vv auto
Reklama
GASK
Reklama
Na trati čtvrtého ročníku Zručského májového běhu se domácím atletům dařilo

Na trati čtvrtého ročníku Zručského májového běhu se domácím atletům dařilo

15. Květen 2018

Zruč nad Sázavou - 4. ročník Zručského májového běhu odstartoval v sobotu. Tento závod spadá pod seriál Bežec Podblanicka a Běžec Podblanicka JUNIOR CUP. Domácí atmosféra a prostředí byly znát a zručským atletům se náramně dařilo!

"Chtěla bych poděkovat za nás atlety taťkovi za organizaci super závodů a všem našim atletickým rodičům za pomoc, navození přátelské a hlavně týmové atmosféry."

Výsledky atletů ze Zruče:

• Benjamínky (4-5 let) - 150 m
Sonička Peroutková - 3. místo
Verunka Blažejovská - 5. místo

• Benjamínci (4-5 let) - 150 m
Matýsek Bělina - 2. místo

• Předškolačky (6-7 let) - 300 m
Emilka Fajmanová - 1. místo
Jindřiška Peroutková - 2. místo
Kačenka Mrázková - 7. místo
Klárka Šafrová - 8. místo
Martinka Blažejovská - 10. místo
Josefínka Tvrdíková - 15. místo
Adélka Gabková - 16. místo
Michalka Šramková - 18. místo

• Předškoláci (6-7 let) - 300 m
Tomášek Hrubý - 3. místo
Patrik Šibrava - 8. místo
Matýsek Patera - 11. místo
Pavlík Smolák - 14. místo
Dominik Žaba - 16. místo
Daník Kuliš - 17. místo

• Minižákyně (8-9 let) - 600m
Lucka Šafrová - 3. místo
Linda Vávrová - 8. místo

• Minižáci (8-9 let) - 600 m
Tonda Maxa - 2. místo
Jenda Bělina - 4. místo

• Nejmladší žákyně (10-11 let) - 600 m
Terezka Lapáčková - 1. místo

• Nejmladší žáci (10-11 let) - 600 m
Máťa Gabko - 3. místo
Adam Bělina - 6. místo

• Mladší žáci (12-13 let) - 1100m
Vojta Maxa - 2. místo

• Starší žákyně (14-15 let) - 1100 m
Míša Chmelová - 2. místo

• Starší žáci (14-15 let) - 1100 m
Ondra Dubják - 1. místo

• Štafeta (muž/žena/chlapec/dívka) - 4x600 m
JIŘICKÉ SRNKY - 1. místo (Kačka D., Míša CH., Petr D., Ondra D.)
BESTIE - 3. místo (Roman L., Lucka S., Tonda M., Terezka L.)
PALMy - 4. místo (Máťa G., Adélka G., Petra G., Lukáš G.)

• Lidový běh ženy - 3100 m
Petra Maxová - 11. místo

• Lidový běh muži - 3100 m
Vojta Maxa - 4. místo
Máťa Gabko - 5. místo
Tonda Maxa - 6. místo
Jenda Bělina - 10. místo
Adam Bělina - 11. místo
Láďa Blažejovský - 13. místo
Aleš Maxa - 14. místo

• Ženy A (18-34 let) - 8400 m
Nikol Petrásková - 2. místo

• Muži B (40-49 let) - 8400 m
Petr Dubják - 5. místo
Martin Lejnar - 7. místo

• Muži C (50-59 let) - 8400 m
Josef Hajek - 7. místo

• Muži D (60-69 let) - 8400 m
Miloš Otava - 5. místo

Petr Dubják
Prohlédnout galerii