Ondřej Dubják si v kategorii mladších žáků doběhl pro bronzovou medaili

27. leden 2015, 07:40
(aktualizováno: 27. leden 2015, 07:40)

Chýnov - Na start patnáctého ročníku Běhu Milénia, který se běžel v sobotu v Chýnově, se v hlavním závodě postavilo 116 běžců, do dětských kategorií se přihlásilo bezmála 90 účastníků. Traťový rekord sice nepadl, ale vítěznou trofej si odnesl opět Petr Pechek z Maratonstavu Úpice, který své soupeře nechal v pozadí o řádnou minutu a půl.

Ve startovním poli nechyběli ani závodníci z Jiskry Zruč n. S.: V kategorii "Benjamínci III" zůstal Janek Konvalina na čtvrtém místě těsně za stupni vítězů, Ondřej Konvalina obsadil deváté místo. V mladších žácích Ondřej Dubják vybojoval bronzovou medaili. Kompletní výsledky závodu najdete zde.