Sabinka Juránková a Adélka Němcová v aerobiku Mistry s mistry vybojovaly stříbro

8. říjen 2012, 08:52
(aktualizováno: 8. říjen 2012, 08:53)

Kutná Hora - Fit studio Jitky Brachovcové pořádalo v sobotu 6. října na Gymnáziu Jiřího Ortena soutěž Hvězdičkový aerobik. Soutěžilo se v šesti věkových kategoriích a každá skupina byla rozdělená na pokročilé (Hvězdy) a méně pokročilé děti (Hvězdičky).

Do Kutné Hory opět zamířily závodnice z celé republiky (Jičín, Hradec Králové, Praha, České Budějovice, Milevsko, Poděbrady, Čáslav...). Nově byla přidaná i skupina nejmladších 3 - 4 letých dětí, cvičilo se podle cvičitele.

8.místo - Eliška Kociánová

Fotky z hvězdičkového aerobiku najdete zde.

Minulý víkend se Sabinka Juránková a Adélka Němcová zúčastnily v Pardubicích soutěže sportovního aerobiku Mistry s Mistry. Ve velké konkurenci se neztratily. Ve dvojici vyhrály stříbrnou medaili, v sestavách sól byla Sabinka třetí a Adélka třináctá.

Příští týden se deset závodnic Fit studia, které se v květnu probojovaly do semifinále z Plzně a z Liberce, zúčastní semifinálových a finálových bojů soutěže Miss Aerobik v Praze. Z Kutné Hory postoupily do TOP 40 tři závodnice do soutěže Mini Miss a 7 závodnic do soutěže Miss Aerobik Kadet. Děvčata budou soutěžit v Aerobiku, volných discipínách a rozhovoru s moderátorem.

Stále nabíráme nová šikovná děvčata od 3 do 18 let do našeho oddílu sportovního aerobiku.