Sabinka Juránková v Mladé Boleslavi vybojovala bronzovou medaili!

18. listopad 2014, 12:15
(aktualizováno: 18. listopad 2014, 12:17)

Mladá Boleslav/Čáslav - O víkendu 15. a 16. listopadu se závodnice Fit studia Jitky Brachovcové zúčastnily dvou aerobikových závodů:

V sobotu 15. listopadu se Sabinka Juránková zúčastnila v Mladé Boleslavi závěrečné soutěže sportovního aerobiku organizace FISAF a ve II. VT vyhrála se sólovou sestavou krásnou bronzovou medaili. Byl to boj, po základním kole byla Sabinka čtvrtá ale po výborném výkonu ve finále jsme měli velikou radost z bronzové medaile.

V neděli 16. listopadu se v Čáslavi konala soutěž FAjn Aerobic 2014. Podle výkonnosti ve finále rozhodčí rozdělili závodníky do Top 10 (nejlepších 10-15 závodnic) a finále Basic. V obou kategoriích se soutěžilo o medaile.

6. místo – Bára Benešová

Z dalšího programu nás v sobotu 22. listopadu čekají závody v Kralupech nad Vlt. a v neděli 30. listopadu další kolo soutěže Hvězdičkový aerobik v malínské sokolovně v Kutné Hoře. Srdečně zveme všechny zájemce z řad soutěžících a diváků. Více na www.fitstudiojb.cz.

Fotogalerii ze závodu v Čáslavi najdete také zde.