Zručské ženy využily v prvním zápase do puntíku natrénované jednotky v předsezonní přípravě

9. říjen 2013, 10:01
(aktualizováno: 9. říjen 2013, 10:01)

Kolín - V prvním dvojutkání volejbalového krajského přeboru I. třídy, skupiny A, žen se volejbalistky Jiskry Zruč nad Sázavou vydaly do Sportovní haly SPŠS Kolín k utkání s TJ Sokol Družba Suchdol.

1. zápas:  Sokol Družba Suchdol  - Jiskra Zruč nad Sázavou  0:3 (-11,-16,-23)
Zručské volejbalistky nastoupily do utkání se soupeřem, se kterým sehrály poslední, ne zrovna povedené utkání předešlé sezony na domácí antuce. Základní šestka prvního zápasu vzešla z hráček, které se poctivě účastnily tréninkových jednotek, jenž se uskutečnily v průběhu čtyř víkendů před zahájením sezony 2013 - 2014. Tento fakt se plně projevil na herním projevu, resp. výsledku samotném - výhře 3:0. Utkání trvalo 64 minut.
Sestava: Adéla Králová, Lucie Tvrdíková, Adéla Vrzáčková, Petra Pištěková, Denisa Dubinová, Markéta Moravcová. Rozhodčí: Š. Stehlíček. Trenér: Jan Rozkošný.

2. zápas:  Sokol Družba Suchdol  – Jiskra Zruč nad Sázavou  3:0 (16,24,14)
Druhý zápas začaly naopak hráčky, kterým tyto víkendy chyběly a na celkovém výsledku to bylo znát. Po vystřídání již rozjetého soupeře nezastavila ani základní sestava z prvního zápasu. Utkání trvalo 69 minut.
 Sestava: Adéla Černohlávková, Lucie Tvrdíková, Kamila Dubinová, Petra Pištěková,  Veronika Loudová, Kamila Pajerová. Rozhodčí: Š. Stehlíček. Trenér: Jan Rozkošný.

Jan Rozkošný, trenér žen Jiskry Zruč nad Sázavou po utkáních dodal: "I přes prohru ve druhém zápase jsem s výkonem družstva spokojen. Důležitější, než samotný výsledek, pro mě tentokrát bylo nasazení všech jedenácti hráček a týmový duch. Všichni už se těšíme na sobotu, na domácí palubovku a publikum."