Starkl zahradník
Reklama

Region

S křesetickým publikem se brzy přijedou pomazlit Tři sestry!

14. březen 2019, 10:24 - Křesetice - Hudební těleso "Tři sestry" dorazí do křesetické sokolovny s legendární pokleslou hudebně-alkoholickou show nanejvýš středoevropské úrovně. Koncert začne v sobotu 16. března ve 20 hodin. Předprodej Ticketstr…

Piloti Aeroklubu Zbraslavice zahájili plachtařskou sezónu

8. březen 2019, 13:15 - Zbraslavice - Krátký interval mezi frontami využili plachtaři ke krátkému symbolickému hodinovému letu. Počasí nepřeje přeletům, a prognóza není optimistická. I tak se ale každý cvičný let v sezóně 2019 bude hodit. K so…

Dospělácký karneval ve Zbraslavicích podtrhne bar mistr se svými míchanými nápoji

8. březen 2019, 08:55 - Zbraslavice - Sbor dobrovolných hasičů ve Zbraslavicích vás srdečně zve na "Karneval ve Zbraslavicích", který se uskuteční v sobotu 16. března ve zbraslavické sokolovně. Dětský karneval začne ve 13 hodin, Velký karneval…

Na maškarním bále v Bělé zahraje kutnohorská kapela 4G

8. březen 2019, 07:44 - Bělá - V kulturním domě v Bělé u Ledče nad Sázavou chystají "maškarní bál". Ten začne v sobotu 16. března ve 20 hodin a zahraje kutnohorská kapela 4G.

Když učení není mučení, aneb do školy s radostí

6. březen 2019, 07:15 - Církvice - Blíží se kvapem čas zápisu do prvních tříd a rodiče horlivě vybírají místo, kde se budou odehrávat nejdůležitější okamžiky a poprvé jejich potomka.  Objevovat, bádat, poznávat, ukázat se, podělit se, přá…

SOUTĚŽ: Piloti si ve zbraslavické sokolovně v sobotu užijí „Letecký ples“

28. únor 2019, 08:56 - Zbraslavice - Tradiční zimní zábava pilotů ve Zbraslavicích letos bude! Na sobotu 2. března si přichystejte dobře podražené boty a skvělou náladu, ve zbraslavické sokolovně se totiž uskutční "Letecký ples"! Máme skladem…

Do funkce starosty Chlístovic zastupitelé znovu zvolili Jaroslava Doudu

27. únor 2019, 07:16 - Chlístovice - V opakovaných komunálních volbách v Chlístovicích uspěli zástupci čtyř kandidátek: KSČM 38,15% (6 zastupitelů), Rozvoj pro všechny vesnice 27,12% (4 zastupitelé), Sdružení nezávislých kandidátů spojených o…

Dobrovolní hasiči v Hlízově připravují na sobotu karneval pro dospělé!

26. únor 2019, 08:38 - Hlízov - Karneval pro dospělé, který připravuje SDH Hlízov ve spolupráci s Obcí Hlízov, začne v kulturním domě v Hlízově v sobotu ve 20 hodin. K tanci a poslechu zahraje Paragraf 202. Fotogalerii z loňského karnevalu v …

V malešovském muzeu můžete vidět kostru velryby

26. únor 2019, 05:27 - Malešov - Víte, že pouze dvě muzea v Česku se mohou pochlubit kostrou velryby? Tím prvním je Národní muzeum v Praze a druhým je Muzeum Malešov na Kutnohorsku! V malešovském muzeu je ale kostra vzácnější o skutečnost, že…

Ve funkci křesetické starostky skončila Radka Linhartová, vystřídal ji Roman Vlasák

18. únor 2019, 08:12 - Křesetice - Po komunálních volbách 2018 v křesetickém zastupitelstvu zasedlo devět zástupců tří kandidátek v pořadí: Pro naše obce 1 (36,29%), Vše pro naše obce (34,18%) a Pro naše obce 2 (27,13%). Do funkce starostky o…

TIP: Společnost Kapka spol. s r.o. nabízí brigády - praxe - zaměstnání

12. únor 2019, 15:21 - Bylany - Společnost Kapka spol. s r.o. se sídlem: Bylany 85, Kutná Hora, 284 01, nabízí: O společnosti:  KAPKA spol. s r.o. je stabilní společnost, největší v regionu ve svém oboru. Společnost provádí opravy a ově…

Okřesaneč čeká v sobotu maškarní průvod i ples

8. únor 2019, 14:00 - Okřesaneč - Maškarní průvod i maškarní ples pořádá místní Sbor dobrovolných hasičů v sobotu 9. února. Průvod vyjde ve 13 hodin, ples začne v nově zrekonstruované hospodě "V zátiší" ve 20 hodin.  

Ve Spolkovém domě Zruč nad Sázavou bude besedovat herečka Jaroslava Obermaierová

4. únor 2019, 08:19 - Zruč nad Sázavou - Do dalšího "Křesla pro hosta", které se ve Spolkovém domě Zruč nad Sázavou uskuteční ve středu 20. února od 18 hodin, usedne televizní a filmový herečka Jaroslava Obermaierová.

Ve Svatém Mikuláši si v sobotu zatančí hasiči a hasičky

31. leden 2019, 08:17 - Svatý Mikuláš - Hasičský ples v tanečním sále obecního úřadu ve Svatém Mikuláši začne v sobotu 2. února ve 20 hodin. K tanci a poslechu zahraje hudební skupina "LADY &GENTLEMEN".

Na vyhlášení „Leteckého sportovce 2018“ budou čekat i dva piloti ze Zbraslavic!

30. leden 2019, 08:06 - Zbraslavice - Letečtí sportovci České republiky se sejdou ve čtvrtek 14. února 2019 v pražském divadle Image Theatre. Od 18 hodin zde proběhne slavnostní galavečer, při kterém budou vyhlášeni nejlepší sportovci jednotli…

AVE_CZ
Reklama