vv auto
Reklama

Plesy

Foto: Novodvorští myslivci si zatančili na plese v kulturním domě v Hlízově

14. leden 2019, 09:20 - Hlízov - Myslivecký ples sdružení MÍR Nové Dvory se uskutečnil v sobotu 12. ledna v kulturním domě v Hlízově. Na akci nechyběla bohatá tombola s divokými prasaty, kolouchem nebo více jak šedesátkou bažantů. K tanci a po…

Foto: Maskou večera na Sportovním karnevale v Suchdole zvolili Asterixe a Obelixe

13. leden 2019, 12:06 - Suchdol - Tradiční Sportovní karneval se uskutečnil v sobotu 12. ledna v prostorách sokolovny v Suchdole. Na akci vyhlásili najlepší hráče z řad fotbalového klubu v uplynulé sezóně. V průběhu večer pak došlo i na volbu …

Foto: Na mysliveckém plese v Horních Krutech nemohla chybět tombola plná bažantů

13. leden 2019, 12:03 - Horní Kruty - Myslivecký ples pořádal spolek Diana Rychtářův les v místní sokolovně v sobotu 12. ledna. K tanci i poslech přítomným zahrála kapela Altom.

Foto: Sobotní večer v MSD patřil maturitnímu plesu Obchodní akademie Kolín

13. leden 2019, 09:43 - Kolín - Maturitní ples třídy 4.C Obchodní akademie Kolín se v Městském společenském domě konal v sobotu 12. ledna. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Myslivecký ples zaplnil mlýn Vrabcov do posledního místečka

13. leden 2019, 09:43 - Církvice - Myslivecký spolek Lověna uspořádal v sobotu 12. ledna v prostorách mlýnu Vrabcov v obci Církvice tradiční ples. K tanci a poslechu zaplněnému sálu zahrála skupina 4G Hudba Kutná Hora.

Foto: Hlavní cenou mysliveckého plesu ve Žlebech byl divočák!

13. leden 2019, 02:00 - Žleby - Myslivci se ve Žlebech sešli v sobotu v hospůdce "U Kosů", aby si užili "Myslivecký ples". K tanci jim zahrála skupina Universum, tombola kromě věcných cen nabídla i několik kusů zvěřiny.

Foto: Myslivci v Petrovicích I tančili na svém tradičním plese

13. leden 2019, 01:53 - Petrovice I - Myslivecký ples v Petrovicích I se uskutečnil v sobotu. Zahrála skupina Laura Bohuslava Ryšánka a bylo veselo nejen na parketu, ale i u baru.

Foto: Sobotní „Poslední leč“ v Bahně - tanec, tombola i kančí gulášek!

13. leden 2019, 01:48 - Bahno - Myslivci v Bahně připravili na sobotu „Poslední leč“. Na parketě je rozparádila hudba Franty Kočárníka, v permanenci byl i bar u "Dvou kocourů". Kromě pestré nabídky pití si myslivci pochutnávali na kančím guláš…

Foto: Jedinečné taneční pro tanečníky s handicapem zakončil sobotní Věneček Na Baště

12. leden 2019, 19:47 - Kaňk - Každý čtvrtek se v kaňkovském klubu Mozaika scházeli tanečníci na "Jedinečných tanečních".  Jedinečné taneční pro tanečníky s handicapem jsou zatím zcela ojedinělým projektem v České republice. "Naše organiz…

Foto: Maturitním plesem vykročili vstříc zkoušce dospělosti studenti kolínského gymnázia

12. leden 2019, 09:15 - Kolín - Maturitní ples třídy 4.B Gymnázia Kolín se v Městském společenském domě konal v pátek 11. ledna. Atmosféru akce svým objektivem zachytil fotoreportér Svoboda.info Pouliční fotograf.

Foto: Z ropného vrtu v Lorci vytryskl maturitní ples třídy C4B Gymnázia Jiřího Ortena

12. leden 2019, 01:25 - Kutná Hora - Studenti třídy C4B Gymnázia Jiřího Ortena stylizovali svůj páteční maturitní ples v kulturním domu Lorec do prostředí ropného průmyslu. Večerem provázel moderátor Roman Bartoníček, nechybělo několik předtan…

Foto: Úmonínští myslivci to rozbalili na pátečním plese v kulturním domě Lomec

12. leden 2019, 01:21 - Lomec - Myslivecký ples MS Úmonín v pátek měl všechny náležitosti: Bohatou tombolu, dobré jídlo a pití, zábavu, tanec a hudbu, o kterou se postarala Laura Bohuslava Ryšánka.

Foto: Kolínskou plesovou sezonu zahájili v MSD maturanti kolínské Podnikatelky

6. leden 2019, 12:13 - Kolín - Maturitní ples kolínské Odborné střední školy podnikatelské se v Městském společenském domě konal v sobotu 5. ledna. Atmosféru akce svým objektivem zachytil fotoreportér Svoboda.info Pouliční fotograf.

Foto: Hlavní plesovou sezonu 2019 na Kutnohorsku načali myslivci v Hraběšíně!

6. leden 2019, 01:56 - Hraběšín - Na plese v Hraběšíně si v sobotu zatančili hlavně myslivci. Zábavu rozproudila na plné obrátky skupina Universum, lákavá byla i zvěřinová tombola.

AVE_CZ
Reklama