Plesy

Foto: Myslivecký ples si užili i v Chotusicích, v pátek to roztočili v sokolovně

19. leden 2013, 01:40 - Chotusice - Myslivecký ples se v pátek uskutečnil v chotusické sokolovně. Kromě tance nechybělo ani pivo, víno i něco "tvrdšího".Program plesů v regionu najdete zde.

Foto: Maturitní ples si užili studenti veřejnoprávní a sociální činnosti

19. leden 2013, 01:29 - Kutná Hora - Kulturní dům Lorec v pátek hostil maturitní ples Střední odborné školy a Středního odborného učiliště řemesel Kutná Hora, tentokrát dvou tříd: Veřejnoprávní činnosti a Sociální činnosti.Program plesů v regi…

V Žehušicích tančili na mysliveckém plese členové honebního společenstva Horka

13. leden 2013, 08:44 - Žehušice - Honební společenstvo Horka pořádalo v sobotu 12. ledna Myslivecký ples v tělocvičně základní školy v Žehušicích. Zahrála skupina TIP Kutná Hora. Návštěvníci se mohou potěšit bohatou zvěřinovou tombolu.

Foto: Močovická sokolovna hostila tradiční myslivecký ples, nechyběla zvěřinová tombola

13. leden 2013, 00:00 - Močovice - Myslivecký ples hostila v sobotu 12. ledna večer močovická sokolovna. Kromě hudební produkce nechyběla ani zvěřinová tombola.

Judisté z oddílu ZŠ Sadová plesali v letošním roce v čáslavském Grandu jako první

12. leden 2013, 23:51 - Čáslav - Oddíl Judo ZŠ Sadová uspořádal v sobotu 12. ledna v prostorách čáslavského hotelu Grand již druhý Judistický ples. K tanci a poslechu hrála oblíbená kapela Březovanka.

Foto: Křesetická sokolovna patřila malešovským myslivcům ze spolku Roháč

12. leden 2013, 00:30 - Křesetice - Myslivecký ples připravil v křesetické sokolovně spolek "Roháč" z Malešova. K tanci zahrála kapela Březovanka, nechyběla ani bohatá tombola.Program plesů v regionu najdete zde.

Foto: Maturitní ples Střední odborné školy a středního odborného učiliště řemesel Kutná Hora

6. leden 2013, 19:04 - Kutná Hora - Druhým letošním "maturákem" pokračovala v sobotu večer plesová sezóna v kutnohorském kulturním domě Lorec. Tentokrát plesali studentu Střední odborné školy a Středního odborného učiliště řemesel Kutná Hora.…

Foto: Myslivci z Kluků to v sobotu řádně rozbalili na parketě v Souňově

5. leden 2013, 23:40 - Souňov - Ples myslivců z Kluků se uskutečnil v sobotu v Souňově. Zahrála skupina kapelníka Tajčovského z Močovic. "Ještě si nechte místo na fotky, holky se za chvíli začnou svlékat," těšili se myslivci na pozdní hodiny.…

Foto: Úmonínským myslivcům v Lomci zahrála kapela Bohuslava Ryšánka

5. leden 2013, 23:29 - Lomec - Svůj tradiční ples si v sobotu užili myslivci z Úmonína. V Lomci nechyběla zvěřinová tombola, o pohodu na parketě se starala hudba Bohuslava Ryšánka.Program plesů v regionu najdete zde.

Foto: Plesovou sezonu v Lorci rozjeli kosmetičky a mechanici elektronici

5. leden 2013, 10:43 - Kutná Hora - Jako první si taneční parket v Lorci v pátek užili studenti Střední odborné školy a Středního odborného učiliště obou kosmetické služby a mechanik elektronik.

Vinne sklepy Kutna Hora
Reklama