Na palubovkách soupeřů Sokol Kutná Hora uspěl na padesát procent

11. leden 2016, 05:07

Kladno/Mělník - Basketbalisté Sokola Kutná Hora o víkendu sehráli další dvě utkání krajskéhoo přeboru:

Kladno B - Kutná Hora: 65:108 (12:32, 27:54, 47:81)

Na palubovku mladého, houževnatého, ale nezkušeného mužstva si přijel Sokol pro povinné vítězství. V zápase, ve kterém si zahráli všichni hráči, bylo o vítězi skutečně rozhodnuto již od první čtvrtiny. Zápas Kutnohorští odehráli bez Haviara, Gottfrieda a Vaváka.

Body K. Hory: Říhovský 27, Málek 18, Prušinovský 14, Vokál 11, Kocourek a Růžička 10, Levý 8, Kratochvíl D. 7, Aufrecht 3(1). Trojky: 4/1. TH 18/3 - 27/16. Fauly: 27 - 18.

Mělník - Kutná Hora 76:73 (22:16, 42:32, 61:51)

V dramatickém utkání hosté dokázali zlikvidovat již dvacetibodový náskok soupeře a v závěru zápasu se ujali vedení o jeden bod. Bohužel se v poslední čtvrtině zranili nejprve Kocourek a několik minut před koncem i Vokál. Musel nastoupit zraněný Kocourek a velice vyhecovaný závěr již Sokol nezvládl a prohrál o tři body. V celém zápase se kutnohorskému mužstvu nedařila střelba ze střední vzdálenosti a bohužel vázla i střelba zpod koše. V tomto zápase se projevila i neúčast střelců Haviara, Gottfrieda.

Body K. Hory: Kocourek 23(1), Prušinovský 14(1), Málek 11, Vokál a Říhovský 9, Růžička 7. Trojky: 9/2, TH 13/9 - 36/25. Fauly: 24 - 18.