Trápení Kutné Hory pokračuje, v krajském přeboru o víkendu dvakrát prohrála

10. listopad 2014, 20:30
(aktualizováno: 10. listopad 2014, 20:30)

Nymburk/Pečky - Basketbalisté Sokola Kutná Hora o víkendu sehráli další dvě utkání krajského přeboru. Na palubovkách soupeřů neuspěli a v Nymburce i Pečkách prohráli:

BC Real Réma - Kutná Hora 82:66 (9:23, 39:36, 64:53)

Proti prvnímu Nymburku Kutná Hora sice výrazně prohrála první čtvrtinu, ale pak se na dvě třetiny hra vyrovnala. Rozhodly úspěšné trojky na konci třetí čtvrtiny. "Jinak jsme proti loňskému vítězi nesehráli špatné utkání," uvedl Michal Vavák.

Body Kutná Hora: Kocourek 23, Gottfried 16 (1), Málek 14, Prušinovský 9 (1), Vavák 4. Fauly: 17-22. Trojky: 5-2. TH 20/13 - 19/12. Rozhodčí: Benda, Výborný.

Basketbal Pečky - Kutná Hora 76:72 (15:16, 34:34, 52:54)

Pečky se vrátily do krajského přeboru po třech letech a se soupeřem,  kterého Kutná Hora dříve s přehledem porážela, hrála vyrovnaný basketbal až do konce. "Neubránili jsme domácího Teplého, jediného hráče domácích. Ale nedařila se i střelba z perimetru, celkově obrana blya špatná," shrnul utkání Michal Vavák.

Body Kutná Hora: Haviar 22 (2), Kocourek 18, Málek 13, Vavák 6, Prušinovský 5, Aufrecht 3, Hobza 3, Levý 2. Fauly: 20-22. Trojky: 3-3. TH 26/21 - 25/16. Rozhodčí: Frána, Žána.

Za čtrnáct dní Kutná Hora doma přivítá Kladno a Kralupy.