Kutnohorští florbalisté přivezli tři body z Jindřichova Hradce!

23. listopad 2023, 07:04

Kutná Hora - Sobotní výjezd týmu mužů FBC Kutná Hora do Hradce dopadl lépe pro hosty: Vyhráli 3:5 a do divizní tabulky si připsali tři body!

Hráči kutnohorského FBC předvedli nepřesvědčivý začátek zápasu. Po vyloučení v 7. minutě a následném inkasovaném gólu nebylo nikomu moc do smíchu. Naštěstí se vývoj hry zvrátil. Muži odpověděli na první branku ve 13. minutě a potrestali vyloučení domácích. Na konci první části ještě přidali trefu, se kterou se do šaten šlo lépe.

Druhá třetina přinesla sérii vyloučení. Na každé straně se pískalo dvakrát. Jednu z dvouminutových chyb dokázal Florbal Jindřichův Hradec potrestat. Do kabin se po druhé třetině šlo za stavu 2:3.

Poslední třetina pak přinesla zklidnění. Po dvou rychlých brankách Vávry a Martina následovala gólová pauza. Tu prolomil až domácí hráč. To byla však poslední trefa sobotního zápasu a mužský A tým si do Kutné Hory odváží plný počet bodů. Své čtvrté místo v tabulce budou za týden v sobotu obhajovat doma proti Plzni.

Komentář hostů Rowe Adam (Trenér): Velice bojovné utkání s houževnatým týmem. Kdybychom v první třetině dali více branek, asi by se nám hrálo lépe. Druhá třetina trochu rozkouskovaná díky velkému množství vyloučení. Ve třetí třetině trpělivá hra od nás, která nám zaručila tři důležité body. Dále musíme zmínit a pochválit pořádání domácích! Bylo hodno divize. Z takového přístupu by si měly brát ostatní týmy příklad. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvetu.

Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér): Dnes bohužel zase rozhodly naše chyby a neproměněné šance. Na rozdíl od soupeře jsme šance nedokázali proměnit. Gratuluji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.

Florbal Jindřichův Hradec - FBC Kutná Hora 3:5
Branky: 9. Jaromír Žák, 31. Filip Šimek, 58. Filip Kopřiva - 13. Lukáš Drahný, 16. Filip Kopřiva, 20. Lukáš Staňo, 49. Petr Vávra, 50. Lukáš Martin; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 97; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 28 - Bohuslav Bochníček 25; po třetinách: 1:3, 1:0, 1:2