Hattrick kutnohorského Černého rozhodl derby Malína s rezervou Kutné Hory

22. srpen 2015, 19:09

Malín – Úvodní kolo okresního přeboru proti sobě svedlo v derby zápase Malín a rezervu Kutné Hory. Vítěze utkání předurčilo úvodních pětačtyřicet minut, kdy se hosté trefili do sítě domácího gólmana hned třikrát!

Malín – Kutná Hora B 0:3 (0:3)

První poločas patřil jednoznačně kutnohorské rezervě, která domácí tým trestala ze smrtících brejků. Již v desáté minutě domácí obraně utekl Jarkuliš s Černým, který otevřel skóre utkání – 0:1. Domácí mohli v 16. minutě skóre vyrovnat. Pěkný průnik Janouška a jeho následnou zpětnou přihrávku ovšem ve vyložené pozici trestuhodně minul domácí L. Kraus. Ve 26. minutě hosté znovu skórovali. Dlouhý pas Papouška si převzal osamocený Černý, jenž mazácky podruhé skóroval – 0:2. Dvě minuty před koncem si kutnohorská dvojice spolupráci zopakovala a Černý završil hattrick – 0:3.

Hned po dvou minutách druhé půle museli hosté řešit nepříjemnost, kdy si nešťastně poranil rameno kutnohorský Filipec. Po hodině hry se o další vzruch postaral Martínek, jehož vychytal kutnohorský brankář Stoupa. Naději na možné zdramatizování zápasu vzal domácím Novotný, který byl v 63. minutě vyloučen po druhé žluté kartě.

Trenér Malína Miroslav Zvolánek byl po prohraném zápase rozladěný: „Z naší strany to byl hrozný výkon. Kutná Hora byla ve všem rychlejší a přesnější. Z naší strany to byla křeč,“ kroutil Zvolánek hlavou a navázal: „Na začátku jsme méli jen jednu šanci. Hráli jsme jen po vápno. Byl to velmi špatný výkon,“ uzavřel.

Trenér kutnohorské rezervy Pavel Král byl s utkáním spokojen: „Vyhráli jsme zaslouženě. Byli jsme lepší než soupeř. Kdybychom v prvním poločase vylepšili finální přihrávku, mohlo být skóre větší,“ litoval Pavel Král.

„Bohužel mě mrzí zranění Filipce, který spadl na rameno. Museli jsme prostřídat a přišli jsme tak o dirigenta obrany. Hra se nám trochu rozházela. Zápas jsme si ale pohlídali. Nejvíce mě mrzí zranění Filipce. Doufám, že se dá dohromady,“ uzavřel.

Branky: 9., 27. a 43. Černý.

Rozhodčí: Křivka. Žluté karty: Novotný, Martínek – Papoušek. Červená karta: 63. Novotný (M). Diváků: 35.

Malín: Staš – Hylský, Novotný, Rathauz, Rezler – Janoušek, Štoček, L. Kraus, Jeřábek (81. O. Vojtíšek) – Martínek, J. Kraus. Trenér Miroslav Zvolánek.

Kutná Hora B: Stoupa – F. Nedvěd, T. Pospíšil, Filipec (53. Vojáček), O. Nedvěd – Kopecký (46. Lebeda), Papoušek (71. Král), Šesták, Trnka (57. Šmidrkal) – Černý, Jarkuliš. Trenér Pavel Král.