Starší dorostenci Sparty Kutná Hora si na svém hřišti v Lorci poradili se soupeřem z Kunic

2. září 2013, 09:17
(aktualizováno: 2. září 2013, 09:17)

Kutná Hora - Kutnohorští starší dorostenci po třech dnech hráli svůj zápas opět doma. Po středeční předehrávce krajského přeboru, ve které porazili Sedlčany vysoko 6:2, však tentokrát na přírodní trávě a i bez svého nejlepšího střelce Antoše odehráli docela povedené utkání.

Kutná Hora - Kunice 5:1 (2:0)

Už v 11. minutě vstřelil branku F. Černohlávek, který se potom v průběhu zápasu dostal ještě do několika skvělých příležitostí, ty však řešil špatně. Na rohový kop Michálka zareagoval nejpohotověji a tvrdou hlavičkou vstřelil první gól. Na druhou branku čekali domácí až do 36. minuty, to prostrčil míč mezi obránci Hájek a volný útočník Bílý pohotově skóroval, tím stanovil poločasový výsledek.

Ve druhé půlce přidal třetí a čtvrtou branku uzdravený levý záložník Matějka a pátou Michálek. Na konečných 5:1 poté snížili i hosté.

"Pěkný výkon celého týmu ze kterého vyčníval útočník Bílý a zejména mladší dorostenec Šmidrkal, nejlepší hráč domácích," shrnul zápas asistent trenéra Zdeněk Vrubel.

Branky K. Hory: F. Černohlávek, Bílý, Matějka 2, Michálek. K. Hora: Karban - Hanousek, Kruliš, Šmidrkal, Pudil, Michálek, Šesták, Hájek, Matějka, Černohlávek, Bílý. Trenér Jan Meszároš.