Uhlíři ve Vyšehořovicích tahali míč pětkrát ze své brány

15. duben 2017, 13:50

Vyšehořovice - 17. kolo I. B třídy, skupina D zavedlo fotbalisty FK Uhlířské Janovice na hřiště třetího celku tabulky - TJ Sokol Vyšohořovice. Dopolední termín uhlířům nesvědčil, ze střetnutí si přivezli pětibrankový příděl:

Vyšehořovice - U. Janovice 5:1 (2:0)

"Prvních dvacet minut jsme měli mírný tlak, hra se pak vyrovnala," začal hodnotit sobotní zápas trenér FK U. Janovice Antonín Novotný. Domácí se v 15. min. ujali z pokutového kopu vedení, které těsně před přestávkou navýšili na 2:0. "Po námi neodkopnutém míči se Kokeš objevil sám před gólmanem," popisoval gólový moment hostující kouč a dodal: "Ve druhém poločase to bylo divoké - na 3:0 jsme dostali z další penalty, které ale nejprve předcházela naše neproměněná šance." Uhlíři se dočkali v 56. min., kdy Nicol Marek korigoval na 3:1. "Hru jsme potom trochu otevřeli, vzadu hráli na tři obránce. Trochu jsme tlačili, ale bez efektu, žádnou šanci jsme neměli," přiznal Antonín Novotný a dodal: "Soupeř v posledních minutách upravil na konečných 5:1, vyhrál zaslouženě."

Branky: 15. pok. kop, 52. pok. kop, 89., 44. Kokeš, 87. Letko - 56. N. Marek. Rozhodčí: Cichra - Vyhnal, Hes. ŽK: Kokeš, Blažek, Bíža - D. Kulhánek, M. Novotný. Diváků: 100. Vyšehořovice: Shokodko - I. Lesyk, Lebeda, F. Kokeš, M. Lesyk, Blažek (90. J. Kokeš), Kasík (83. Bláha), Mishchenko, Bíža, Letko (88. Kaiser), Homola. Trenér Zdeněk Doležal. U. Janovice: Verner - D. Kulhánek, Zadražil, M. Novotný, Strnad - Kopecký, Vedral, Vinický (81. Doubrava), Beneš (74. J. Kopp) - Randlíszek, N. Marek (64. T. Kopp). Trenér Antonín Novotný.