Suchdolská Soča už ví, jak chutná vítězství! Bílozelení zdolali Kantor&Spol.!

9. prosinec 2010, 23:41
(aktualizováno: 10. prosinec 2010, 00:48)

Kutná Hora – V devátém kole Club Deportivo futsalové ligy ve sportovní hale Bios zaznamenali první vítězství v sezóně futsalisté suchdolské Soči, když si poradili s celkem Kantor&Spol. Vítězné opojení už dobře znají hráči Green Baru, kteří zvítězili poosmé v řadě!

Jump Boys – Night club Palma 4:2 (2:0)

Souboj prvního celku s posledním týmem modré skupiny dopadl podle papírových předpokladů. Futsalisté Jump Boys od začátku utkání diktovali tempo hry a díky střelecky agilnímu Vojtíškovi, který se blýskl hattrickem, dokráčeli pro tři body. Kaňkou na jejich výkonu je fakt, že v posledních minutách polevili a soupeř tak mohl skóre 0:4 zkorigovat na přijatelný rozdíl dvou branek.

Branky a asistence: 3. Vojtíšek (A. Schwarz), 13. A. Schwarz (Hylský), 15. Vojtíšek (A. Schwarz), 16. Vojtíšek – 19. Pospíšil (Holý), 26. Dvořák (Pátek). Rozhodčí: Dolejš, Koleček, bez karet. Jump Boys: Šourek – Husa, Vojtíšek, Pavlík, A. Schwarz, Hylský, Vrba. Night club Palma: Mil. Hubáček – Pátek, Malý, Oliva, Holý, Pospíšil, Dvořák, Mar. Hubáček, Špírek.

Kantor&Spol. – Soča Suchdol 1:4 (0:1)

Doposud jednobodová Soča svého soupeře zaskočila aktivním napadáním a zodpovědnou hrou, která přinášela ovoce. Po brance Trojana, jenž v 11. min. doklepl míč po Gembiczkého přihrávce z blízka do sítě, suchdolští futsalisté vedli po prvním dějství o jeden gól. Hráči týmu Kantor&Spol. však dokázali zásluhou M. Růžičky srovnat. Suchdolští ale tentokráte šli za třemi body se vší vervou a třemi brankami v posledních pěti minutách hry rozhodli o svém premiérovém vítězství v letošní sezóně.

Branky a asistence: 18. M. Růžička (J. Růžička) - 11. Trojan (Gembiczký), 20. Gembiczký (Trojan), 22. P. Bříza (Dvořák), 25. Trojan. Rozhodčí: Dolejš, Koleček, bez karet. Kantor&Spol.: Říha – J. Moc, Poul, Blažek, M. Růžička, Kantor, Vrba, J. Růžička. Soča Suchdol: Novotný – B. Bříza, Hebr, Kuchař, Dvořák, P. Bříza, Bohuňovský, Gembiczký, Langr, Trojan.

Teachers – Freaks 2:1 (0:1)

V prvním poločase byl k vidění vyrovnaný futsal, když blíže k vítězství měli po úvodních třinácti minutách hráči Freaks, za které skóroval do odkryté klece Dostál. Učitelé po změně stran zaveleli k obratu a góly M. Frejlacha a Jelínka je poslaly do jednobrankového vedení. Nutno podotknout, že zásluhy na druhé brance Teachers patří T. Švábovi, jenž pohotově hrudí přiklepl míč Jelínkovi před prázdnou bránu. V dalších minutách pak futsalisté Teachers zahodili několik stoprocentních příležitostí, v konečném zúčtování však jejich jalová koncovka nakonec nehrála roli.

Branky a asistence: 15. M. Frejlach (Jelínek), 17. Jelínek (T. Šváb) – 11. Dostál (Vorlíček). Rozhodčí: Dolejš, Koleček. Žluté karty: Křelina (F). Teachers: Sochůrek – Jelínek, Třískala, T. Šváb, Valtr, Pav. Váňa, Auer, M. Frejlach. Freaks: Metelka – Kozel, Dostál, Vorlíček, Klatka, Zelený, Křelina.

Green Bar – Dřevo Tvrdík 5:2 (4:0)

Suverén soutěže nezaváhal ani po osmé v řadě! K poklidnému vedení o dvě branky Green Baru pomohla nedůslednost hráčů Dřeva Tvrdík při standardních situacích. Tu nejprve využil zcela osamocený Král a o tři minuty později Petr Váňa, který z poměrně velké vzdálenosti obstřelil jediného clonícího hráče. Green Bar do poločasu přidal ještě dva zásahy a do druhého dějství nastupoval se čtyřbrankovým vedením, o nějž v další fázi utkání již nepřišel.

Branky a asistence: 4. Král (Petr Váňa), 7. Petr Váňa, 8. M. Votava (J. Veselý), 11. L. Votava, 22. J. Veselý (Petr Váňa) – 24. Černohlávek (J. Veselý), 26. Herčík (Černohlávek). Rozhodčí: Dolejš, Koleček, bez karet. Green Bar: Korejtko – M. Votava, O. Votava, L. Votava, Petr Váňa, J. Veselý, Král, Šrámek. Dřevo Tvrdík: Flégr – Herčík, Hačka, Kakáček, Volenec, J. Veselý, Červinka, M. Veselý, Černohlávek.

Restaurace Na Valech – STS Chvojkovice Brod  3:2 (2:1)

Traktorka vstoupila do zápasu jako uragán a již po pár vteřinách hry otevřel Kubát ranou pod víko účet zápasu. Hráči Restaurace na Valech se ale v tomto zápase mohli spolehnout na Jakuba Vančuru, který díky hattricku dotáhl svůj tým k vítězství. Nic na tom nezměnila ani dvě nastřelená břevna futsalisty Chvojkovic v závěru střetnutí.

Branky a asistence: 5. Vančura (Vlach), 13. Vančura, 22. Vančura (Sýs) – 1. Kubát (Klíma), 18. Kubát (Klíma). Rozhodčí: Dolejš, Koleček. Žluté karty: Sýs, Kosík (oba Restaurace Na Valech). Restaurace Na Valech: Malina – Vlach, Ďoubal, Sýs, Kosík, Vančura, J. Růžička, Novotný. STS Chvojkovice Brod: Peroutka – Klíma, Franc, Kocourek, Böhm, Kubát, Čunderlík, Hurt, Jirásek, Dostál.