10. červen 2014, 21:39
(aktualizováno: 10. červen 2014, 21:41)

Kutná Hora/Kralupy n. V. - Závodnice Fit studia Jitky Brachovcové se zúčastnily dvou závěrečných závodů sezóny:

V sobotu 31. května se v Kutné Hoře konalo finále soutěže Bohemia Aerobic Tour. Postupové závody probíhaly v pěti městech: Nymburk, Jičín, Náchod, Kutná Hora a Hradec Králové. Z nich se pak týmy, které získali nejvíce bodů, kvalifikovaly do finálového závodu, který byl letos v Kutné Hoře. Z Fit studia JB se do finále kvalifikovalo všech 7 týmů (foto také zde).

3. místo - Pážata

V sobotu 7. června se konaly v Kralupech nad Vlt. dva závody. Dopoledne Letní aerobik, což byla soutěž ve cvičení dle cvičitele. Po základním kole byly závodnice rozdělené na dvě skupiny: A-profi a B.

2. místo - Terka Mrázková

Odpoledne se konal závod ve sportovním a komerčním aerobiku sól a mini týmů s názvem Kralupský pohár.

1. místo: Bára Benešová, Terka Mrázková a Klárka Skalníková

Na závěr sezóny připravily v pátek 13. 6. od 17:30 všechny závodnice Fit studia JB Závěrečnou Gala Aerobik Show. Akce bude v Tylově divadle. Srdečně zveme děti i dospělé, přijďte se podívat, co umíme. Více o akci na www.fitstudiojb.cz.