Josefu Kunáškovi chybělo na bronzovou pozici sedmnáct vteřin!

7. duben 2016, 08:01

Kutná Hora - Bikeři kutnohorské stáje KH Tour Giant – Liv Cycling teamu odstartovali do nové sezóny slušnými výsledky v rakouském Langenlois C1 UCI.

V kategorii kadetek Kamila Janů ještě 250 m před cílem byla na šesté pozici, bohužel v poslední teréní pasáži ji spadl řetěz a musela po chvilce oprav doběhnout do cíle na deváté pozici.

Kadet Josef Kunášek jezdil nejdříve ve vedoucí skupince, ze které odpadl ale v závěrečném kole dokázal stáhnout ztrátu z jedné minuty 35 vteřin na 15 vteřin a dojel na slušném pátém místě, když mu na bronzovou pozici chybělo sedmnáct vteřin.

Zdeněk Vobecký v kategorii Elite neměl svůj den, až v posledních dvou kolech se dokázal přeci jen dotáhnout na konečné 34. místo.

Již v neděli 10. dubna 2016 startují jezdci kutnohorské stáje KH Tour Giant – Liv Cycling teamu na prvním závodě Českého poháru horských kol v Praze. Držte nám pěsti ;-)