Kamila Janů se nominovala do závodu světové juniorské série ve Švýcarsku!

7. červen 2017, 07:58

Zadov - Čtvrtý závod Českého poháru horských kol se jel v sobotu v Zadově. A závodníci kutnohorského KH Tour - BH Bikes teamu byli u toho. V sobotu se do bojů v dětské kategorii zapojil Mikuláš Smetánka, který cílem projel na šestnáctém místě v eliminátorech pak v kategorii masters dojel Jan Pithart třetí, v mužích elite Jan Kresta devátý a v juniorech Josef Kunášek obsadil druhé místo.

Nedělní cross country kutnorskému týmu přineslo další pódiové umístění: Kadeti - Roman Strnad a 38.místo což znamenalo první body do Českého poháru, Masters - Jan Pithart - 7. místo, Experti - Jan Kresta - 10. místo, Junioři - Josef Kunášek - 7. místo a v Juniorkách Kamila Janů vybojovala druhou pozici :)

Tímto výsledkem se Kamila Janů nominovala na závod světové juniorské série ve Švýcarském Graninchenu 10. - 11. června 2017, kde pojede v barvách České reprezentace. Velká gratulace.

"Jsem rád že jsme konečně dokázali protrhnout smolný začátek sezóny a výsledky nás řadí opět mezi špičku v ČR v našich kategoriích," shrnul výsledky týmu KH Tour manažer a trenér Ivan Sova.