Mladí atleti ze Zruče přivezli dvě vítězství z Hradce Králové

10. duben 2016, 01:46

Hradec Králové - Navázat na úspěch z minulého týdne se podařilo reprezentantům zručského atletického oddílu v Hradci Králové, kde se v okolí Lesního hřbitova běžel čtvrtý ročník Křížové desítky, jehož součástí byly i závody pro atlety do patnácti let.

Matěj Svoboda a Ondra Dubják potvrdili svou běžeckou formu a své závody na 400 respektive 800 metrů vyhráli nejen ve své kategorii, ale i v absolutním pořadí svého ročníku! Mezi dívkami skončila Michaela Chmelová druhá, celkově čtvrtá. V kategorii chlapci a dívky 7 - 8 let běželo celkem 27 dětí, ve věkové skupině 13 – 14 let soutěžili celkově čtyři chlapci a dívky.