Mladí zručští atleti dvakrát na „bedně“

4. duben 2016, 06:35

Čáslav - Dvakrát si šli zručští atleti na stupně vítězů pro medaili na 75. ročníku Memoriálu Josefa Kunáška Běhu sady Vodranty, který se konal 2. dubna 2016 v Čáslavi.

Za účasti závodníků z domácí Čáslavi, Kolína, Sázavy a Pardubic vyhrál, s náskokem osmi sekund, závod na 1500 metrů Ondřej Dubják a Matěj Svoboda si v závodě na 300 metrů doběhl pro skvělé druhé místo!!! Ani další mladí atleti se v závodním poli neztratili. Na „třístovce“ byl Matěj Včelák pátý, Adam Bělina sedmý, Dominik Dastych jedenáctý a Jan Bělina dvanáctý.

Tereza Lapáčková skončila na pěkném šestém místě. Na kilometrové trati závodila Michaela Chmelová a umístnila se na jedenácté pozici. Tentokrát měla zručská atletika zastoupení i v kategorii dospělých a to díky Petru Dubjákovi, který si doběhl na čtyřkilometrové trati pro osmou příčku.

Všem patří velká gratulace a doufám, že na dalších závodech naši medailovou sbírku zase rozšíříme!