Čáslav - Stolnětenisová sezona vyvrcholila prestižním turnajem TOP16. Na stolech v čáslavském sokolovně v sobotu kraloval Daniel Nevřela (SKC Zruč n. S.), který zvítězil před Jiřím Šturcem (ST Benešov) a Petrem Betuštiakem (ST Benešov). Čtvrtou příčku obsadil Zdeněk Jirásek (Sokol Čáslav).
Pořadí TOP16 2018
1. Nevřela Daniel (SKC Zruč n. S.)
2. Šturc Jiří (Stolní tenis Benešov)
3. Betuštiak Petr (Stolní tenis Benešov)
4. Jirásek Zdeněk (Sokol Čáslav)
5. - 8. Buriánek Daniel (Sokol Týnec n. L.)
5. - 8. Lövl Jan (Sokol Čáslav)
5. - 8. Janeček Martin (Sokol Starkoč)
5. - 8. Nádvorník Štěpán (Stolní tenis Benešov)
9. - 10. Cyrus Miroslav (Sokol Čáslav)
9. - 10. Čakovský Milan (Sokol Starkoč)
11. - 12. Švarc Ondřej (Sokol Kutná Hora)
11. - 12. Širák Daniel (Sokol Čáslav)
13. Dolejš Martin (Stolní tenis Kolín)
14. Dusil Filip (Sokol Kutná Hora)
15. Beran Tomáš (Sokol Čáslav)
16. Kolman Leon (Sokol Kutná Hora)
Kutná Hora - Poslední květnovou sobotu se v prostorách kolem chr…
Jídelna s velkým stolem a pohodlnými židlemi s opěradly je míste…
Čáslav – Místní organizace Českého rybářského svazu Čáslav připr…
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Kutná Hora - Kůzle slaví 15 let a v rámci svých oslav vás zve na…
Čáslav - Stolnětenisová sezona vyvrcholila prestižním turnajem TOP16. Na stolech v čáslavském sokolovně v sobotu kraloval Daniel Nevřela (SKC Zruč n. S.), který zvítězil před Jiřím Šturcem (ST Benešov) a Petrem Betuštiakem (ST Benešov). Čtvrtou příčku obsadil Zdeněk Jirásek (Sokol Čáslav).
Pořadí TOP16 2018
1. Nevřela Daniel (SKC Zruč n. S.)
2. Šturc Jiří (Stolní tenis Benešov)
3. Betuštiak Petr (Stolní tenis Benešov)
4. Jirásek Zdeněk (Sokol Čáslav)
5. - 8. Buriánek Daniel (Sokol Týnec n. L.)
5. - 8. Lövl Jan (Sokol Čáslav)
5. - 8. Janeček Martin (Sokol Starkoč)
5. - 8. Nádvorník Štěpán (Stolní tenis Benešov)
9. - 10. Cyrus Miroslav (Sokol Čáslav)
9. - 10. Čakovský Milan (Sokol Starkoč)
11. - 12. Švarc Ondřej (Sokol Kutná Hora)
11. - 12. Širák Daniel (Sokol Čáslav)
13. Dolejš Martin (Stolní tenis Kolín)
14. Dusil Filip (Sokol Kutná Hora)
15. Beran Tomáš (Sokol Čáslav)
16. Kolman Leon (Sokol Kutná Hora)