17. duben 2011, 20:16
(aktualizováno: 17. duben 2011, 20:18)

Čáslav - Ve 22. kole II. ligy fotbalisté FC Zenit Čáslav vedli dlouho 1:0, ovšem vyrovnávací branku zaznamenal Mešanovič po akci Dorta.

Více informací ze zápasu najdete zde, ohlasy aktérů jsou zde.

Zpět na článek

Hlavní pořadatel Milan Miklušičák - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Zdeněk Šturma - Arnodl Šimonek - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Václav Kotrba, za ním Muris Mešanovič - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

vlevo Zdeněk Šturma - Tomáš Cihlář - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Václav Kotrba - Tomáš Cihlář - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Petr Ardeleánu - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Micha Bárta - Jan Růžička po gólu na 1:0 - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Adnan Džafič - Tomáš Cihlář - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Václav Kotrba - Petr Dolejš - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Michal Bárta - Michal Veselý - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Michal Bárta - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Jiří Ptáček - Arnold Šimonek - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Gólman Michal Bárta, před ním Karol Karlík - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Michal Veselý - Adnan Džafič - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Jiří Gába - Jan Mojdl - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Jan Mojdl - Jiří Gába - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Petr Kunášek - Michal Veselý - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Maksimus Uvarenko, Petr Tlustý, Tomáš Sedláček - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání

Petr Kunášek - Foto: Jihlava utekla "hrobníkovi z lopaty" až pět minut před koncem utkání