Párty

Foto: V Potěhách pokáceli máje a večer to pořádně rozbalili na zábavě!

včera, 13:11 - Potěhy - Sobotní kácení máje v Potěhách vzali opravdu důkladně, stejně tak i večerní zábavu, na které zahrála skupina Universum.

Foto: V Tupadlech znovu otevřeli pohostinství, tentokrát pod starým názvem Frmol

včera, 07:16 - Tupadly - V rámci tupadelské pouti obec v sobotu znovu otevřela pohostinství, který bývalý nájemce provozoval pod názvem "Černý beránek". Obec se vrátila k původnímu názvu "Frmol" a první párty si štamgasti náramně užil…

Foto: Kapela Blue Bucks slavila v MSD 18 let na hudební scéně

21. květen 2017, 13:50 - Kolín - Koncert kapely Blue Bucks se v Městském společenském domě konal v sobotu 20. května. Kapela slavila 18 let na hudebních pódiích, a na koncert přizvala i bývalé členy. Atmosféru akce svým objektivem zachytil…

Foto: Do Měšťanského pivovaru dorazili v sobotu fandové piva i hudby

20. květen 2017, 22:30 - Kutná Hora - Pivní slavnosti se v areálu kutnohorského pivovaru konaly v sobotu 21. května. Vystoupil Pekař, Horkýže slíže, The Paranoid, Circus Brothers, Vesper a We On The Moon.

Foto: Sérii jarních zábav v Křeseticích zakončily skupiny Komunál a Doga

20. květen 2017, 09:45 - Křesetice - Poslední jarní zábava v křesetické sokolovně se uskutečnila v páek 19. května. Na jevišti se vystřídaly skupina Komunál a Doga.

Foto: Ve Zbraslavicích se vzpomínalo na legendární Vala

14. květen 2017, 10:38 - Zbraslavice - Příznivci bigbítu se v sobotu sešli ve zbraslavické sokolovně, aby zavzpomínali na parket "Vala". Ten se stal za "komunistů" baštou rockové muziky a zábavy tam odehrála řada skupin. A právě Sonus, Orion, P…

Foto: Festival jižanské hudby hostil v sobotu kolínský kulturák i Karlovo náměstí

14. květen 2017, 09:35 - Kolín - Další ročník festivalu Southern Rock & Blues se na Karlově náměstí i v Městském společenském domě konal v sobotu 13. května. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Velký sál Kooperativy přivedla v Uhlířských Janovicích do varu kapela Tři sestry

14. květen 2017, 07:40 - Uhlířské Janovice - Kapela Tři sestry zahrála v Kooperativě v sobotu 13. května. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Na pouťové zábavě v Potěhách zahrála kutnohorská kapela 4G!

10. květen 2017, 08:12 - Potěhy - Pouťový víkend v Potěhách vyvrcholil sobotní zábavou, na které zahrála rodinná skupina z Kutné Hory - 4G.

Foto: Den záchranářů zakončila kapela Mirai

9. květen 2017, 08:31 - Kolín - Koncert kapely Mirai zakončil 8. května na Kmochově ostrově Den záchranářů. akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Křesetický kotel dostala do varu skupina Harlej

8. květen 2017, 00:16 - Křesetice - Další z jarních zábav v křesetické sokolovně se uskutečnila v neděli, kdy zahrála skupina Harlej. Ta fanoušky potěšila starými skladbami, ovšem představila i novou desku "Hodný holky zlý kluky chtěj". Další …

Foto: Na Notách na pomoc zahrály čtyři kapely

7. květen 2017, 11:33 - Kolín - Tradiční benefiční festival Noty na pomoc se v Městském společenském domě konal v sobotu 6. května. Zahrály kapely Prasákův gauč, Insignie, Bach O. R. a Blikající miminko.

Foto: Květnovou zábavu v Malíně roztančila kapela Starý Klády

7. květen 2017, 10:16 - Malín - Květnovou zábavu pořádal Spolek Malíňačky a Sokol Malín v sobotu 6. května. K tanci i poslech zahrála kapela Starý klády.

Foto: Hokejisti HC Čáslav definitivně uzavřeli sezonu

7. květen 2017, 00:37 - Úmonín - Hokejisti HC Čáslav se v sobotu sešli ve sportovním areálu Pod Zámkem v Úmoníně, aby definitivně uzavřeli úspěšnou sezonu 2016 - 2017. Pozvali i fanoušky, kteří jim v zápasech vytvářeli skvělou atmosféru. Zahrá…

Foto: V MSD to v pátek rozjely kapely Arakain, Roxor a Kryptor

6. květen 2017, 08:52 - Kolín - Koncert kapely Arakain se v Městském společenském domě konal v pátek 5. května. Role předskokanů se zhostily kapely Roxor a Kryptor. Atmosféru akce svým objektivem zachytil fotoreportér svoboda.info Pouliční fot…

vv auto
Reklama
GASK
Reklama