AUTO_HP
Reklama

Párty

Foto: Paběnický letní parket roztačily skupiny UDG, Dukla Vozovna a Jakub Děkan s kapelou

15. červenec 2018, 11:00 - Paběnice - Tradiční zábava se na letním parketu v Paběnicích uskutečnila v sobotu 14. července. Početné publikum roztančily skupiny UDG, Dukla Vozovna a Jakub Děkan s kapelou.

Foto: Na letním parketu v Lipovci to v sobotu rozbalila skupina Punc

8. červenec 2018, 01:16 - Lipovec - Prodloužený víkend v Lipovci okořenila zábava pod širým nebem. Letní parket v sobotu roztančila skupina Punc.

Foto: V Golčově Jeníkově zahrály skupiny Komunál a Harlej pod otevřeným nebem

5. červenec 2018, 01:57 - Golčův Jeníkov - Jedna ze zábav v letním období se odehrála ve středu 4. července v klubu. Pod širým nebem zahrály skupiny Komunál a Harlej.

Den s koňmi v Kozohlodech uzavřela zábava se skupinou Starý klády

20. červen 2018, 09:48 - Kozohlody - Den s koňmi na ranči Dalu v Kozohlodech skončil v sobotu až v pozdních nočních hodinách. Posledním bodem programu totiž byla zábava se skupinou Starý klády.

Foto: Paběnickou sokolovnu rozezněla skupina Derby!

13. květen 2018, 01:00 - Paběnice - Taneční zábava se skupinou Derby se v paběnické sokolovně uskutečnila v sobotu. A to včetně jedné rozlučky se životem svobodné dívky. Nevěsta se chystá na svatbu, skupina Derby zase na oslavu třiceti let na k…

Foto: Pomlázkovou zábavu v Bratčicích rozparádila kapela Starý klády

5. duben 2018, 11:10 - Bratčice - Na tradiční pomlázkovou zábavu v Bratčicích v neděli dorazili mladí muži už se svým nářadím tak, aby hned po půlnoci mohli začít s koledou. K tanci a poslechu zahrála skupina Starý klády, kromě muziky a koled…

Foto: Paběnickou sokolovnu roztančila v předsilvestrovskou noc kapela Derby

30. prosinec 2017, 22:50 - Paběnice - Zábava se skupinou Derby v sokolovně v Paběnicích se uskutečnila noc před Silvestrem v sobotu 30. prosince.

Foto: Vánoce ve Vlkanči oslavili na rockové zábavě se skupinou Punc

28. prosinec 2017, 11:10 - Vlkaneč - Na zábavě ve Vlkanči v pondělí 25. prosince 2017 zahrála skupina Punc, která dokázala publikum pořádně rozproudit. V sále tak na první vánoční svátek panovala výborná nálada.

Foto: Sexistický klip Civilní Obrany „I Like Mrkvička“ pokřtil Jarda Dudla!

18. listopad 2017, 01:31 - Čáslav - Čáslavská skupina Civilní Obrana, která zabodovala s videoklipem k singlu „Holku pevnou mít“, přichází s novým počinem. Novinku „I Like Mrkvička“ kapela zveřejnila před jedenácti dny a za to dobu už si ji lidé …

Foto: V Golčově Jeníkově zahrály skupiny Harlej a Dymytry

9. září 2017, 10:45 - Golčův Jeníkov - Letní parket klubu Vagon v Golčově Jeníkově v sobotu přivítal fanoušky skupin Harlej a Dymytry.

Foto: Paběnický parket si užil Pokáče, Děkana i skupinu UDG

23. červenec 2017, 10:11 - Paběnice - Celodenní turnaj v malé kopané v areálu Sokola Paběnice uzavřela večerní zábava s několika interprety: Nejprve zahrál a zazpíval Pokáč, toho vystřídal Jakub Děkan s kapelou a pak už si fanoušci zazpívali všec…

Foto: Letní prázdniny začaly v Bratčicích se skupinou A-Peiron

1. červenec 2017, 00:24 - Bratčice - Začátek letních prázdnin v Bratčicích na parketu obstarala v pátek skupina A-Peiron.

Foto: Paběnický letní parket roztančily skupiny Derby a Root Cracker

25. červen 2017, 01:06 - Paběnice - Skupina Derby zahrála na letním parketu v Paběnicích v sobotu. Ještě než si publikum zazpívalu všechny známé hity,vystoikai vlkanečská skupina Root Cracker.

Foto: Na jevišti jeníkovského klubu Vagón se vystřídaly tři kapely

24. červen 2017, 00:45 - Golčův Jeníkov - Pořádnou porci rockové muziky si v pátek užili návštěvníci hudebního klubu Vagón - zahrály jim hned tři skupiny: Kreyson, Walda Gang a Brutus.

Foto: V Potěhách pokáceli máje a večer to pořádně rozbalili na zábavě!

24. květen 2017, 13:11 - Potěhy - Sobotní kácení máje v Potěhách vzali opravdu důkladně, stejně tak i večerní zábavu, na které zahrála skupina Universum.

vv auto
Reklama
GASK
Reklama