Párty

Foto: Pomlázkovou zábavu v Bratčicích rozparádila kapela Starý klády

5. duben 2018, 11:10 - Bratčice - Na tradiční pomlázkovou zábavu v Bratčicích v neděli dorazili mladí muži už se svým nářadím tak, aby hned po půlnoci mohli začít s koledou. K tanci a poslechu zahrála skupina Starý klády, kromě muziky a koled…

Foto: Paběnickou sokolovnu roztančila v předsilvestrovskou noc kapela Derby

30. prosinec 2017, 22:50 - Paběnice - Zábava se skupinou Derby v sokolovně v Paběnicích se uskutečnila noc před Silvestrem v sobotu 30. prosince.

Foto: Vánoce ve Vlkanči oslavili na rockové zábavě se skupinou Punc

28. prosinec 2017, 11:10 - Vlkaneč - Na zábavě ve Vlkanči v pondělí 25. prosince 2017 zahrála skupina Punc, která dokázala publikum pořádně rozproudit. V sále tak na první vánoční svátek panovala výborná nálada.

Foto: Sexistický klip Civilní Obrany „I Like Mrkvička“ pokřtil Jarda Dudla!

18. listopad 2017, 01:31 - Čáslav - Čáslavská skupina Civilní Obrana, která zabodovala s videoklipem k singlu „Holku pevnou mít“, přichází s novým počinem. Novinku „I Like Mrkvička“ kapela zveřejnila před jedenácti dny a za to dobu už si ji lidé …

Foto: V Golčově Jeníkově zahrály skupiny Harlej a Dymytry

9. září 2017, 10:45 - Golčův Jeníkov - Letní parket klubu Vagon v Golčově Jeníkově v sobotu přivítal fanoušky skupin Harlej a Dymytry.

Foto: Paběnický parket si užil Pokáče, Děkana i skupinu UDG

23. červenec 2017, 10:11 - Paběnice - Celodenní turnaj v malé kopané v areálu Sokola Paběnice uzavřela večerní zábava s několika interprety: Nejprve zahrál a zazpíval Pokáč, toho vystřídal Jakub Děkan s kapelou a pak už si fanoušci zazpívali všec…

Foto: Letní prázdniny začaly v Bratčicích se skupinou A-Peiron

1. červenec 2017, 00:24 - Bratčice - Začátek letních prázdnin v Bratčicích na parketu obstarala v pátek skupina A-Peiron.

Foto: Paběnický letní parket roztančily skupiny Derby a Root Cracker

25. červen 2017, 01:06 - Paběnice - Skupina Derby zahrála na letním parketu v Paběnicích v sobotu. Ještě než si publikum zazpívalu všechny známé hity,vystoikai vlkanečská skupina Root Cracker.

Foto: Na jevišti jeníkovského klubu Vagón se vystřídaly tři kapely

24. červen 2017, 00:45 - Golčův Jeníkov - Pořádnou porci rockové muziky si v pátek užili návštěvníci hudebního klubu Vagón - zahrály jim hned tři skupiny: Kreyson, Walda Gang a Brutus.

Foto: V Potěhách pokáceli máje a večer to pořádně rozbalili na zábavě!

24. květen 2017, 13:11 - Potěhy - Sobotní kácení máje v Potěhách vzali opravdu důkladně, stejně tak i večerní zábavu, na které zahrála skupina Universum.

Foto: V Tupadlech znovu otevřeli pohostinství, tentokrát pod starým názvem Frmol

24. květen 2017, 07:16 - Tupadly - V rámci tupadelské pouti obec v sobotu znovu otevřela pohostinství, který bývalý nájemce provozoval pod názvem "Černý beránek". Obec se vrátila k původnímu názvu "Frmol" a první párty si štamgasti náramně užil…

Foto: Na pouťové zábavě v Potěhách zahrála kutnohorská kapela 4G!

10. květen 2017, 08:12 - Potěhy - Pouťový víkend v Potěhách vyvrcholil sobotní zábavou, na které zahrála rodinná skupina z Kutné Hory - 4G.

Foto: Čarodějnice v Bratčicích dokreslila skupina Starý klády

2. květen 2017, 10:26 - Bratčice - V rozpustilou párty se proměnilo pálení čarodějnic v Bratčicích. Na parketu tam ve večerních hodinách zahrála skupina Starý klády.

Foto: Čarodějnice v Čáslavi vrcholily koncertem skupiny Argema

2. květen 2017, 07:20 - Čáslav - Pohodový čarodějnický večer v neděli završil koncert skupiny Argemy, který si užily stovky Čáslaváků a obyvatel okolních obcí.

Foto: Na pondělní koledu se v Bratčicích těšili na pomlázkové zábavě

19. duben 2017, 08:14 - Bratčice - Na pomlázkové zábavě v Bratčicích zahrála skupina Starý klády. Nechyběla tombola, ve které si odnesl každý los nějakou cenu. Po půlnoci přišlo i na první pomlázky.

vv auto
Reklama
AVE_CZ
Reklama