Starkl zahradník
Reklama

Plesy

Foto: Na plese ve Sportovním centru tančili v pátek především basketbalisté

dnes, 09:35 - Nymburk - "1. Nymburský basketbalový ples" se k 90. výročí basketbalu ve městě konal ve Sportovním centruv pátek 15. února. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Sportovci z Vrdů nasadili na svém plese vysoké tempo už samého začátku!

dnes, 00:49 - Vrdy - TJ Slavoj Vrdy připravila na pátek Sportovní ples. Program zahájilo vyhlášení nejlepších fotbalistů jednotlivých kategorií, později vystoupí Karel Gott revival. K tanci a poslechu zahrála skupina Jel-band. Foto: …

Foto: Maturanti z kutnohorské průmyslovky proměnili Lorec na páteční večer v Divoký západ!

dnes, 00:45 - Kutná Hora - Taneční parket velkého sálu kulturního domu Lorec v pátek patřil maturantům ze tříd E4A a E4B VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora. O předtančení se postaral pár TK Marendi Michal Piskač & Magdalena Bartošová, poto…

Foto: MSD patřil ve čtvrtek maturitnímu plesu Gymnázia Český Brod

včera, 09:32 - Kolín - Maturitní ples Gymnázia Český Brod se v Městském společenském domě konal ve čtvrtek 14. února. Atmosféru akce svým objektivem zachytil fotoreportér Svoboda.info Pouliční fotograf.

Foto: Maškarní ples zakončil v Okřesanči masopustní sobotu

12. únor 2019, 09:14 - Okřesaneč - Masopustní víkend v Okřesanči vyvrcholil sobotním "Maškarním plesem". K dobré pohodě, tanci i poslechu zahrála hudební skupina Elka, nechyběla bohatá tombola. Maškarní ples se uskutečnil v hospodě, která se …

Foto: Na rybářském plese ve Velkém Oseku nemohli v tombole chybět živí kapři

11. únor 2019, 08:26 - Velký Osek - Rybářský ples se v Dělnickém domě konal v sobotu 9. února. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Foto: Sportovci tančili na plese v Horních Bučicích

10. únor 2019, 09:28 - Horní Bučice - Sportovní ples pořádalo TJ Dynamo Horní Bučice v sobotu 9. února. K tanci i poslechu zahrála kapela Technics.

Foto: Na Rybářském plese si zatančili v sobotu ve Zbraslavicích

10. únor 2019, 02:41 - Zbraslavice - Sokolovna ve Zbraslavicích v sobotu přivítala hlavně rybáře na jejich "Rybářském plese". K tanci a poslechu zahrála skupina TIP Pavla Gregora, nechyběla tombola ani výborné rybí speciality.

Foto: V Bahně se v sobotu opět tančilo, tentokrát na Obecním plese

10. únor 2019, 02:34 - Bahno - Parket kulturního domu v Bahně dlouho nezahálel: Po Mysliveckém a Hasičském plese se tam v sobotu uskutečnil Obecní ples. K tanci a poslechu zahrálo duo Laura Bohuslava Ryšánka.

Foto: Sportovcům z Potěh zahrála na plese skupina Starý Klády

10. únor 2019, 02:27 - Potěhy - Sportovní ples uspořádala TJ Sokol Potěhy v sobotu v pohostinství Na Špýchaře. O předtančení se postarala děvčata z KTM - twirl team Kutná Hora, potom už se tančilo za udebního doprovodu skupiny Starý Klády.

Foto: V pátek patřil Lorec hlavně kutnohorským průmyslovákům

10. únor 2019, 01:54 - Kutná Hora - Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora se uskutečnil v pátek 8. února. Pro šerpy si přišli studenti tříd IT4 a E4C. K tanci a poslechu zahrála Jana Bechyňová s jejím Paragrafem 202.

Foto: V němčickém Vigvamu se v pátek tančilo na Obecním plese

9. únor 2019, 12:10 - Němčice - První Obecní ples se ve Vigvamu konal v pátek 8. února. K tanci i poslechu zahrál přítomným Taneční orchestr TOX. Atmosféru akce zachytil svým objektivem David Poláček.

Foto: Na Obecním plese ve Starkoči to pořádně rozbalili v pátek!

9. únor 2019, 00:33 - Starkoč - Obecní ples ve Starkoči připravili na pátek. Samozřejmostí byla bohaá tombola, k tanci a poslechu zahrála skupina Faust band a v nepřetržitém provozu bylo také vyhlášené "Peklo".

Foto: Hasiči v Močovicích si užili svou společenskou událost

9. únor 2019, 00:18 - Močovice - Na Hasičském plese se v pátek sešli členové SDH Močovice. K tanci a poslechu jim zahrála skupina Universum, užili si také bohatou tombolu.

Foto: Na bratčickém plese bylo pořádně veselo, párty rozjela kapela Starý klády

5. únor 2019, 15:15 - Bratčice - Na pátečním plese v Bratčicích zahrála skupina Starý klády. Zajímavá byla i připravená tombola - každý los vyhrál!

AVE_CZ
Reklama
vv auto
Reklama