Plesy

Foto: To byla jízda! V žehušické škole to roztančili myslivci

včera, 15:04 - Žehušice - Velký myslivecký ples s bohatou tombolou lákal do Žehušic. V sobotu 19. ledna tu totiž připravili další z oblíbených plesů. K tanci a poslechu hrála skupina TIP.

Foto: Čáslavští judisté tančili na svém dalším úspěšném plese

včera, 14:51 - Čáslav - Reprezentační ples čáslavských judistů uspořádali v sobotu 19. ledna v prostorách Hotelu GRAND v Čáslavi. Samotnému tanečnímu veselí předcházelo vystoupení všech dětí i mládeže, jež se na reprezentaci klubu pod…

Foto: Myslivce na plese ve Vlkanči pobavila skupina S.A.M.

včera, 00:53 - Vlkaneč - Sdružení Diana Vlkaneč pro sobotní Myslivecký ples připravilo bohatou zvěřinovou a obálkovou tombolu. K tanci a poslechu zahrála kapela S.A.M.

Foto: Plesovou sezonu V Tupadlech zahájil HC Dřeváci!

19. leden 2019, 16:10 - Tupadly - Hráči i fanoušci hokejového týmu HC Dřeváci brusle tentokrát vyměnili za polobotky a vyrazili na páteční ples v Tupadlech. Kromě tomboly došlo i na dovednostní soutěže, k tanci a poslechu zahrála skupina 4G.

Foto: Sál hotelu Grand roztančili maturanti studijního oboru Autotronik

19. leden 2019, 09:32 - Čáslav – Maturanti ze Středního odborného učiliště dopravní Čáslav, obor Autotronik, se v pátek 18. ledna oddávali zábavě na maturitním plese. K tanci a poslechu nejenom maturantům zahrála čáslavská skupina B-dance…

Foto: Myslivecký ples zaplnil mlýn Vrabcov do posledního místečka

13. leden 2019, 09:43 - Církvice - Myslivecký spolek Lověna uspořádal v sobotu 12. ledna v prostorách mlýnu Vrabcov v obci Církvice tradiční ples. K tanci a poslechu zaplněnému sálu zahrála skupina 4G Hudba Kutná Hora.

Foto: Hlavní cenou mysliveckého plesu ve Žlebech byl divočák!

13. leden 2019, 02:00 - Žleby - Myslivci se ve Žlebech sešli v sobotu v hospůdce "U Kosů", aby si užili "Myslivecký ples". K tanci jim zahrála skupina Universum, tombola kromě věcných cen nabídla i několik kusů zvěřiny.

Foto: Myslivci v Petrovicích I tančili na svém tradičním plese

13. leden 2019, 01:53 - Petrovice I - Myslivecký ples v Petrovicích I se uskutečnil v sobotu. Zahrála skupina Laura Bohuslava Ryšánka a bylo veselo nejen na parketu, ale i u baru.

Foto: Úmonínští myslivci to rozbalili na pátečním plese v kulturním domě Lomec

12. leden 2019, 01:21 - Lomec - Myslivecký ples MS Úmonín v pátek měl všechny náležitosti: Bohatou tombolu, dobré jídlo a pití, zábavu, tanec a hudbu, o kterou se postarala Laura Bohuslava Ryšánka.

Foto: Hlavní plesovou sezonu 2019 na Kutnohorsku načali myslivci v Hraběšíně!

6. leden 2019, 01:56 - Hraběšín - Na plese v Hraběšíně si v sobotu zatančili hlavně myslivci. Zábavu rozproudila na plné obrátky skupina Universum, lákavá byla i zvěřinová tombola.

Foto: Hasiči to rozbalili na sobotním plese v kulturním domě ve Vrdech!

25. březen 2018, 00:16 - Vrdy - Na sobotním Hasičském plese v kulturním domě ve Vrdech zahrála skupina Jel Bend, kromě občerstvení byl také velký zájem o tombolu. O předtančení se postarala TŠ Novákovi z Kutné Hory.

Foto: Sportovci si v sobotu zatančili na plese v Horních Bučicích

25. březen 2018, 00:07 - Horní Bučice - TJ Dynamo Horní Bučice připravilo na sobotu 24. března "Sportovní ples". K tanci a poslechu zahrála skupina Technics, nechyběla ani bohatá tombola.

Foto: Na šestém Obecním plese tančili v Tupadlech v pátek

24. březen 2018, 17:44 - Tupadly - Obec Tupadly připravila na pátek 23. března 6. Reprezentační ples v pohostinství Frmol. K tanci i poslechu zahrála skupina Universum, přichystaný byl i doprovodný program.

Foto: Na třetím Obecním plese v obci Brambory zahrála skupina TIP

24. březen 2018, 00:24 - Brambory - V restaauraci Na Vedralce se v pátek uskutečnil 3. Obecní ples. Nechyběla bohatá tombola a hudba v podání skupiny TIP Pavla Gregora.

Foto: Na dvacátém hasičském plese zahrála skupina Tip Pavla Gregora

20. březen 2018, 10:23 - Potěhy - Do víru tance se v sobotu 17. března vrhli hasiči v Potěhách na 20. Hasičském plese. K tanci a poslechu zahrála skupina TIP Pavla Gregora.

AVE_CZ
Reklama