Párty

Foto: Kulturní dům v Křeseticích přivítal zpěváka Voxela, Mňágu a Žďorp a UDG

17. duben 2016, 00:57 - Křesetice - Hned tři interpreti se během sobotního večera vystřídali na pódiu v kulturním domě v Křeseticích. Jako první vystoupil Voxel, následovala kapela Mňága a Žďorp a celý večer uzavřela skupina UDG.

Foto: V kulturním domě v Bělé se pařilo jako v osmdesátých letech

17. duben 2016, 00:50 - Bělá - Kulturní dům v Bělé u Bohdanče v sobotu 16. dubna zachvátila "Rocková Bělá" no. 8. Na jevišti se vystřídaly kapely Orion, Blank out, Ozzy ozbourne revival a Klaxon.

Kapela Medvěd 009 letos slaví dvacet let, v sobotu zahrála na Kaňku

11. duben 2016, 08:10 - Kaňk - V kaňkovské restauraci na "Baště" v sobotu zahrála skupina Medvěd 009. Kapela v letošním roce oslaví dvacet let existence a proto její vystoupení bylo připomínkou všech důležitých skladeb z doby vzniku až po souč…

Foto: Plesová sezona v Paběnicích skončila, prostor dostala opět rocková muzika

10. duben 2016, 09:08 - Paběnice - Po letošní plesové sezoně paběnickou sokolovnou v sobotu zněla opět rocková muzika. Zaplněný sál si zatančil na osvědčené hity domácí kapely Derby.

Foto: Přátelé z Malešova se opět sešli, aby zavzpomínali na minulé časy

10. duben 2016, 01:59 - Kutná Hora - Většinou rodáci z Malešova a okolí se v sobotu sešli v restauraci Kotor v České ulici, aby zavzpomínali na své zážitky z minulých let. "První setkání jsme zorganizovali před dvěma lety. Nyní už je nám větši…

AVE_CZ
Reklama