Párty

Foto: Na Amundsen čarodějná párty v Palmě se slavily i narozeniny!

29. duben 2012, 00:17 - Kutná Hora - Restaurace Palma naplánovala na pátek a sobotu Amundsen čarodějnou párty. Na sobotním roztomilém večírku jste mohli potkat fotbalisty slavící vítězství, pijící na žal, ale i slavící narozeniny.

Klub Česká 1 v sobotu večer patřil vyznavačům zejména punkové muziky

29. duben 2012, 00:08 - Kutná Hora - Divoký večírek v sobotu v hudebním klubu Česká 1 rozpoutaly kapely VodoPumpaMasoMlejn, Půlnoční Svoz Popela, Crust a metalová úderka Zlomor.

Video: Klubem Česká 1 zněl underground osmdesátých let, přivezla ho skupina Máma Bubo

27. duben 2012, 23:49 - Kutná Hora - Hudební klub Česká 1 v pátek večer zavzpomínal na osmdesátá léta, kdy nebylo úplně normální hrát styl muziky skupiny Máma Bubo. Právě tato pražská formace zahrála své hity v Kutné Hoře.Kapela vznikla  …

Foto: Hvězdou páteční Hudební výchovy v Planetu byl James Cole

21. duben 2012, 02:10 - Kutná Hora - Hudební klub Planet v pátek patřil "hoperům". V rámci nového konceptu hudebních akcí s názvem Hudební výchova Kutnou Horu navštívil úplně poprvé Daniel Ďurech aka James Cole, člen legendární formace Supercr…

Foto: V křesetické sokolovně se vzpomínalo, dorazila plzeňská legenda Odyssea

15. duben 2012, 00:49 - Křesetice - Bigbíťáci si v sobotu v křesetické sokolovně hlavně zavzpomínali. Skladby kapely Odyssea je vrátily na tancovačky sedmdesátých a osmdesátých let, kde prožili své první lásky.

Na Palmě už to opět žije, podnik po rekonstrukci otevřela páteční diskotéka

7. duben 2012, 00:20 - Kutná Hora - Kutnohorská restaurace Palma se po více jak měsíční pauze opět otevřela veřejnosti. A nejen štamgasti mohli na páteční diskotéce obdivovat inovovaný interiér.

Olda Říha se do Kutné Hory vrátil téměř po deseti letech, v Lorci zahrál Katapult

7. duben 2012, 00:06 - Kutná Hora - Legendární rocková kapela z Čech Katapult dorazila do sálu kulturního domu Lorec. Publikum složené snad ze všech generací tleskalo Oldovi Říhovi, Andy Budkovi a Ondřeji Timplovi.

AVE_CZ
Reklama