Párty

Foto: V Lázních Roztěž v sobotu připravili festival pro vyznavače tvrdší muziky

24. červenec 2011, 03:21 - Roztěž - Na pódiu jeviště v Lázních Roztěž se v sobotu večer vystřídalo několik kapel - Monty Jack, Klaxon, Brix, Orion nebo Polymetal. Rockový večer si užila řada pamětníků, ale i příznivců této muziky z řad mladší gen…

Ještě před tím, než zaburácel Harlej, zahrála v Nových Dvorech kapela Alkehol

16. červenec 2011, 01:57 - Nové Dvory - Rockové léto pokračovalo na parketu v Nových Dvorech koncertem skupin Alkehol a Harlej. Bouřlivý páteční večer si užilo několisethlavé publikum, které si společně s oběma kapelami zazpívalo známé hity.

Našlapaný parket v Nových Dvorech v horké sobotní noci tleskal benešovské kapele Keks

10. červenec 2011, 01:02 - Nové Dvory - "Rockové léto" na letním parketu v Nových Dvorech pokračovalo sobotní zábavou s písničkami benešovské skupiny Keks. S kapelou si známé skladby zanotovala většina tančících žen a mužů.

Foto, video: Na paběnický letní parket dorazily kapely O5 a Radeček, UDG a Imodium

9. červenec 2011, 02:53 - Paběnice - Skvělou párty v pátek večer zahájila v Paběnicích na parketu kapela O5 a Radeček. Po ní nastoupila na Kutnohorsku oblíbené hudební těleso UDG a výborný večer uzavřela skupina Imodium.

Na fotbalovém hřišti Sokola Kaňk v pátek zahrála plzeňská kapela Odyssea

9. červenec 2011, 01:58 - Kaňk - Hudební skupina Odyssea vystupuje od roku 1972 a v pátek zahrála i na předměstí Kutné Hory. Teplý večer, pohodové písničky a vzorně vychlazené pivo z výčepu Petra Severy - co víc si přát na prázdninový večer.

Foto, video: Paběnice přivítaly Žlutého psa s Ondřejem Hejmou, potom zahrál i Telegraf

2. červenec 2011, 01:47 - Paběnice - První prázdninovou zábavu na paběnickém parketu obstarala kapela Žlutý pes se zpěvákem Ondřejem Hejmou. Na jejich vystoupení navázalo hudební těleso Telegraf. Program na paběnickém parketu bude pokračovat v p…

AVE_CZ
Reklama