vv auto
Reklama

Párty

V Červených Janovicích si dali "Tuplák", do sokolovny dorazily Klaxon a Orion

25. září 2011, 01:23 - Červené Janovice - Červenojanovickou sokolovnu v sobotu večer potěšily skladby dvou legendárních kapel - Klaxon a Orion.

Hasičky z Krchleb slavily vítězství z posledního ligového kola na zábavě s Derby a Brixem

18. září 2011, 01:32 - Paběnice - Pořádný večírek se roztočil v sobotu večer v paběnické sokolovně. Zahrály tam kapely Derby a Brix, ovšem hasičky z Krchleb dokázaly, že "pařit" umí: Oslavovaly totiž vítězství z posledního kola Kutnohorské ha…

Video: Na Roztěži zněla hudba, v sobotu se tam uskutečnil první ročník Rozfestu

11. září 2011, 22:52 - Roztěž - Hudební festival "Rozfest" se uskutečnil v sobotu v lázeňské hospodě "na Roztěži". Jedním z vrcholů dne bylo vystoupení legendární kapely Krásné Nové Stroje Standy Diviše.

Kapely Monty Jack a Benefit zakončily "Rockové léto" na parketu v Nových Dvorech

11. září 2011, 01:23 - Nové Dvory - Léto je u konce a to i to "Rockové" v Nových Dvorech. Seriál parketů skončil v sobotu, kdy si všichni mohli vychutnat tóny pod širým nebem. Celý večer je bavily skupiny Monty Jack a Benefit.

Po autorském čtení v kutnohorském klubu Česká 1 zazněly latinsko-americké rytmy

11. září 2011, 00:44 - Kutná Hora - V rámci festivalu Ortenova Kutná Hora proběhlo v pátek v kutnohorském klubu Česká 1 autorské čtení šéfredaktora literárního časopisu "Psí víno" Petra Štengla.Po čtení vystoupila skupina "LOS HONGOS" …

Na zahradu kutnohorského hostince Dačický dorazila kapela Traband

2. září 2011, 23:47 - Kutná Hora - Tóny skladeb této hudební formace v pátek večer nenechaly nikoho klidným, jednotlivé písničky si s muzikanty zazpívalo i početné publikum.

AVE_CZ
Reklama