vv auto
Reklama

Párty

Foto: Skupina Derby roztopila Paběnice, slavily se i narozeniny

28. prosinec 2014, 00:30 - Paběnice - Pořádnou jízdu si v sobotu užila paběnická sokolovna na zábavě se skupinou Derby. Došlo nejen na všechny hity kapely, ale i na oslavu narozenin předsedy paběnického Sokola Slávka Bohatého.Ke gratulantůmse při…

Foto: Tradiční hudební nadílka vlétla na Štěpána do třemošnického kulturáku letos již po dvanácté

27. prosinec 2014, 14:50 - Třemošnice - Vánočně naladěné publikum v pátek přivítal Brisk Fart, taneční tóny zazněly v podání Nanosféry, následovala punková úderka Kulturní Zřízenost a v závěru si všichni zaskákali v rytmech kapely Žadnej Stres. V…

Foto: Rok rockové muziky v malínské sokolovně uzavřely skupiny Klaxon a Benefit

27. prosinec 2014, 01:02 - Malín - Rockové Vánoce zavítaly i do malínské sokolovny. Na Štěpána si tam zábavu užili se skupinami Klaxon a Benefit.

Foto: V restauraci U Zlatého Lva zvládli generálku na letošního Silvestra

27. prosinec 2014, 00:56 - Kutná Hora - V restauraci U Zlatého Lva v pátek 26. prosince hrála skupina Derby. Zábava se dá považovat za generálku na Silvestra, kdy se o hudební zábavu bude starat kapela Laria.

Foto: Vlkanečský kulturní dům pořádně rozparádila skupina Punc

26. prosinec 2014, 19:44 - Vlkaneč - První svátek vánoční patřil ve Vlkanči rockové zábavě. Skupina Punc dostala zaplněný kulturní dům v krátké chvíli do varu a zábavu si všichni užili do ranních hodin.

Foto: Vánoční zábavu v Křeseticích tradičně rozjela skupina Brix

26. prosinec 2014, 00:42 - Křesetice - Křesetická sokolovna byla na První svátek vánoční tradičně vyhrazená rockové zábavě. Také letos zahrála nejprve skupina Brix, po které nastoupil revival kapely Kabát.

Potěhy si užily akustického koncertu skupiny Bohemia Beat

22. prosinec 2014, 23:46 - Potěhy - Potěžskou pizzerii "Veranda" v pondělí bavila skupina Bohemia Beat svým akustickým koncertem. Vánoční atmosféru v restauraci naladila i několika koledami.

Foto: Půdu pro legendární Volat připravila v České skupina Žádnej stres

20. prosinec 2014, 13:02 - Kutná Hora - Páteční punkový večer rozjela skupina z Třemošnice Žádný Stres. Kapela která momentálně vydala nový singl s videoklipem "Ženská Pekelská" (klip připojen v článku).Hned po nich se představila legendár…

Foto: Jedinečnou atmosféru přivezla do Palmy kapela HoWaDa Vole

19. prosinec 2014, 23:01 - Kutná Hora - Restauraci Palma v pátek večer bavila skupina HoWaDa Vole. Jde o volné seskupení muzikantů z Kolína, které má ve svém repertoáru rock, punk, country a lidovky.

Foto: Fanoušci kapely Rybičky 48 si vánoční koncert užili v pátek v Planetu

13. prosinec 2014, 01:48 - Kutná Hora - Vánoční koncert kutnohorské kapely Rybičky 48 slavil v loňském roce úspěch, proto se skupina před vánočními svátky vrátila domů i letos. A zaplněný hudební klub Planet si koncert náležitě užil.

Foto: Hudební klub Česká 1 se v sobotu pohoupal v rytmu reggae

7. prosinec 2014, 22:37 - Kutná Hora - Sobotní reggae mejdan se rozjel chvilku po deváté hodině v kutnohorské klubu Česká1. Přijela totiž zahrát jedna z nejstarší českých reggae s skupin a to Švihadlo.Celý večer zakončil česko-jamajsk&yac…

AVE_CZ
Reklama