Foto: Na Štěpánský běh v Čáslavi vyrazila více jak stovka závodníků!

26. prosinec 2013, 18:03
(aktualizováno: 27. prosinec 2013, 00:58)

Čáslav - Na start letošního 22. ročníku tradičního Štěpánského běhu v čáslavských Vodrantech, který se letos poprvé běžel jako Milana Suchomela, se postavilo více jak 100 závodníků včetně dětí. Do společného hlavního závodu odstartovalo 91 běžců a zvítězil Petr Vitner z Nového Města na Moravě, když v teplém prosincovém počasí atakoval rekord tratě.

Výsledky 22. ročníku Štěpánského běhu

Muži A a junioři (ročník 95 - 74) cca 4900m
1. Petr Vitner (N. Město/Mor.) - 14:27
2. Jan Janů (Hvězda Pardubice) - 14:42
3. Matěj Trávníček (N. Město/Mor.) - 15:12
4. Jiří Šacl (N. Město/Mor.) - 15:13
5. Pavel Dymák (Hvězda Pardubice) - 15:25
6. Petr Zimola (N. Město/Mor.) - 15:32
7. Jiří Miler (AC Ml.Boleslav) - 15:35
8. Miloš Auersvald (Sp. Praha 4) - 15:38
9. MIchal Málek (AC Čáslav) - 16:00
10. Jiří Brychta (N. Město/Mor.) - 17:02
11. Stanislav Daič (Damírov) - 17:03
12. David Kudrna (Slavoj Čáslav) - 17:23
13. Pavel Javůrek (AC Čáslav) - 17:43
14. Václav Kešner (AC Čáslav) - 18:08
15. Adam Kešner (AC Čáslav) - 18:11
16. Jan Rada (Jendanabytek K. Hora) - 18:46
17. Tomáš Hladina  - 19:06
18. Tomáš Houser (AC Čáslav) - 19:20
19. Petr Táborský (Vrdy) - 19:32
20. Martin Rada - 19:38
21. Vít Schmit (TJ Favorit Brno) - 20:35
22. Pavel Váňa (AC Čáslav) - 20:40
23. Miroslav Prchal (Čáslav) - 21:03
24. Jindřich Procházka (Světlá n. S.) - 22:12
25. Jakub Abert (Hr. Králové) - 22:44
26. Jakub Pol (AC Čáslav) - 22:47
27. Pavel Slabihoud (URSA) - 23:18
28. Aleš Slabihoud (Bapa Letohrad) - 23:59
29. Lukáš Doubek (Fidobar) - 25:20
30. Tomáš Franc (Fidobar) - 25:20
31. František Hrubeš (SDH Malín) - 25:57

Muži B (ročník 73 - 64) cca 4900m
1. Gabriele Marsura (Trevisatletika Italia) - 17:46
2. Luboš Káňa (Čáslav) - 19:32
3. Libor Vavák (Sokol Sadská) - 19:41
4. Jan Čentíš (Čáslav) - 20:52
5. Luděk Procházka (Benešov) - 21:08
6. Milan Jandák (Kolín) - 21:18
7. Luboš Černý (Čáslav) - 21:58
8. Josef Havránek (amatér) - 23:14
9. František Malina (AC Čáslav) - 25:11

Muži C (ročník 63 - 54) cca 4900m
1. Aleš Stránský Aleš (Iskarečx Č.Třebová) - 18:01
2. Jiří Berky (SDK Termesivy) - 18:59
3. František Macek (KABA Chotěboř) - 19:40
4. Pavel Prchal (Cyklo Sport Kerr) - 19:44
5. Otto Vlasák (Křesetice) - 19:56
6. Jiří Sedlák (Přelouč) - 20:32
7. Jaroslav Procházka (Světlá n. S.) - 22:43
8. Antonín Hejzlar (Slavoj Čáslav) - 23:49
9. Jaroslav Hodan (Šlohna/Kradex Horky) - 24:43

Muži D (ročník 53 a starší) cca 4900m
1. Jaroslav Keil (ASICS Praha) - 20:54
2. Jaroslav Říha (Tenis Týnec) - 20:56
3. Josef Navrátil (SK Stránčice) - 21:10

Ženy a juniorky (ročník 95 a starší) cca 4900m
1. Lucie Maršánová (N. Město n. M.) - 17:53
2. Michaela Stránská (Iskarečx Č. Třebová) - 18:15
3. Adéla Stránská (Iskarečx Č. Třebová) - 18:24
4. Daniela Havránková (Kerteam) - 18:50
5. Jana Javůrková (AC Čáslav) - 19:52
6. Jana Škorpilová (SJC Jičín) - 21:43
7. Petra Dvořáková (AC Čáslav) - 22:16
8. Kamela Věchtová (AC Čáslav) - 22:38

Starší žákyně a dorostenky (ročník 99 - 96) cca 2450m
1. Nikol Marsura (Trevisatletika Italia) - 8:23 - traťový rekord
2. Veronika Kupková (Hvězda Pardubice) - 9.53
3. Barbora Janůrková (Sokol Kolín) - 10:26

Starší žáci a dorostenci (ročník 99 - 96) cca 2450m
1. Dominik Kubec (Hvězda Pardubice) - 7:28 - traťový rekord
2. Antonio Filipo Marsura (Trevisatletika Italia) - 8:04
3. Antonín Palán (Jihlava) - 8:08
4. Martin Pavliš (Atletika Polička) - 8:12 - traťový rekord žák
5. Jiří Lietavec (AC Čáslav) - 8:17
6. Jiří Křeček (Sokol Kolín) - 8:23
7. Karel Kulíšek (N. Město/Mor.) - 8:34
8. Ondřej Dudáš (Sokol Kolín) - 8:42
9. Martin Coubal (Sokol Kolín) - 8:47
10. Michal Bureš (AC Čáslav) - 9:10
11. Štěpán Pech (AC Čáslav) - 9:23
12. Petr Janů (Hvězda Pardubice) - 9:35
13. Adam Křenovský (AC Čáslav) - 9:52
14. Martin Gladkov (AC Čáslav) - 9:59
15. Štěpán Andrle (AC Čáslav) - 10:15
16. Adam Hendl (Čáslav) - 12:55

Mladší žákyně (ročník 00 - 02) cca 2450m
1. Aneta Vomelová (Jiskra H. Brod) - 11:35
2. Anna Procházková (Pandora Čáslav) - 13:59

Mladší žáci (ročník 00 - 02) cca 2450m
1. Jiří Brychta (Jiskra H. Brod) - 9.17
2. Martin Fiedler (Jiskra H. Brod) - 11:57
3. Roman Stehno (AC Čáslav) - 13:03

Ženy příchozí (ročník 95 a starší) cca 2450m
1. Jana Gladková (AC Čáslav) - 10:54
2. Simona Marsura (Trevisatletika Italia) - 11:52
3. Barbora Mrázová (AC Čáslav) - 12:05
4. Iva Mierva (Kutná Hora) - 13:04
5. Klára Paulová (AC Čáslav) - 13:45

Muži příchozí (ročník 95 a starší) cca 2450m
1. Jakub Čech (AC Čáslav) - 8:46
2. Jan Kupka (SC Pardubice) - 10:31
3. Jaromír Paula (AC Čáslav) - 11:06
4. Štěpán Palupa - 11:39
5. Jakub Suchomel (Čáslav) - 12:55
6. Jiří Černý (Čáslav) - 13:22

Nejmladší žactvo (ročník 03 - 05)
1. Alexandr Šimek (Atl. Jižní Město) - 3:07, traťový rekord
2. Petr Janů (Hvězda Pardubice) - 3:26
3. Radka Hlouchová (Čáslav) - 3:30
4. Daniela Radová (Sp. Vlašim) - 3:31
5. Natálie Brichtová - 3:34
6. Lukáš Procházka (Sp. Vlašim) - 3:43
7. Jan Novák - 3:45
8. Ondřej Pospíšil (AC Čáslav) - 3:52
9. Veronika Milerová (AC M. Boleslav) - 3:56
10. František Malina (AC Čáslav) - 3:56
11. Tereza Stehnová (AC Čáslav) - 3:58
12. Petr Hrubý (Sršni K. Hora) - 4:00
13. Ondřej Kudrna (Čáslav) - 4:01
14. Barbora Kodešová (Vrdy) - 4:33

Galerie
Předchozí Následující
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Foto: Na Štěpánský běh v Čáslavi vyrazila více jak stovka závodníků!

Foto: Na Štěpánský běh v Čáslavi vyrazila více jak stovka závodníků!

26. prosinec 2013
(aktualizováno: 27. prosinec 2013, 00:58)

Čáslav - Na start letošního 22. ročníku tradičního Štěpánského běhu v čáslavských Vodrantech, který se letos poprvé běžel jako Milana Suchomela, se postavilo více jak 100 závodníků včetně dětí. Do společného hlavního závodu odstartovalo 91 běžců a zvítězil Petr Vitner z Nového Města na Moravě, když v teplém prosincovém počasí atakoval rekord tratě.

Výsledky 22. ročníku Štěpánského běhu

Muži A a junioři (ročník 95 - 74) cca 4900m
1. Petr Vitner (N. Město/Mor.) - 14:27
2. Jan Janů (Hvězda Pardubice) - 14:42
3. Matěj Trávníček (N. Město/Mor.) - 15:12
4. Jiří Šacl (N. Město/Mor.) - 15:13
5. Pavel Dymák (Hvězda Pardubice) - 15:25
6. Petr Zimola (N. Město/Mor.) - 15:32
7. Jiří Miler (AC Ml.Boleslav) - 15:35
8. Miloš Auersvald (Sp. Praha 4) - 15:38
9. MIchal Málek (AC Čáslav) - 16:00
10. Jiří Brychta (N. Město/Mor.) - 17:02
11. Stanislav Daič (Damírov) - 17:03
12. David Kudrna (Slavoj Čáslav) - 17:23
13. Pavel Javůrek (AC Čáslav) - 17:43
14. Václav Kešner (AC Čáslav) - 18:08
15. Adam Kešner (AC Čáslav) - 18:11
16. Jan Rada (Jendanabytek K. Hora) - 18:46
17. Tomáš Hladina  - 19:06
18. Tomáš Houser (AC Čáslav) - 19:20
19. Petr Táborský (Vrdy) - 19:32
20. Martin Rada - 19:38
21. Vít Schmit (TJ Favorit Brno) - 20:35
22. Pavel Váňa (AC Čáslav) - 20:40
23. Miroslav Prchal (Čáslav) - 21:03
24. Jindřich Procházka (Světlá n. S.) - 22:12
25. Jakub Abert (Hr. Králové) - 22:44
26. Jakub Pol (AC Čáslav) - 22:47
27. Pavel Slabihoud (URSA) - 23:18
28. Aleš Slabihoud (Bapa Letohrad) - 23:59
29. Lukáš Doubek (Fidobar) - 25:20
30. Tomáš Franc (Fidobar) - 25:20
31. František Hrubeš (SDH Malín) - 25:57

Muži B (ročník 73 - 64) cca 4900m
1. Gabriele Marsura (Trevisatletika Italia) - 17:46
2. Luboš Káňa (Čáslav) - 19:32
3. Libor Vavák (Sokol Sadská) - 19:41
4. Jan Čentíš (Čáslav) - 20:52
5. Luděk Procházka (Benešov) - 21:08
6. Milan Jandák (Kolín) - 21:18
7. Luboš Černý (Čáslav) - 21:58
8. Josef Havránek (amatér) - 23:14
9. František Malina (AC Čáslav) - 25:11

Muži C (ročník 63 - 54) cca 4900m
1. Aleš Stránský Aleš (Iskarečx Č.Třebová) - 18:01
2. Jiří Berky (SDK Termesivy) - 18:59
3. František Macek (KABA Chotěboř) - 19:40
4. Pavel Prchal (Cyklo Sport Kerr) - 19:44
5. Otto Vlasák (Křesetice) - 19:56
6. Jiří Sedlák (Přelouč) - 20:32
7. Jaroslav Procházka (Světlá n. S.) - 22:43
8. Antonín Hejzlar (Slavoj Čáslav) - 23:49
9. Jaroslav Hodan (Šlohna/Kradex Horky) - 24:43

Muži D (ročník 53 a starší) cca 4900m
1. Jaroslav Keil (ASICS Praha) - 20:54
2. Jaroslav Říha (Tenis Týnec) - 20:56
3. Josef Navrátil (SK Stránčice) - 21:10

Ženy a juniorky (ročník 95 a starší) cca 4900m
1. Lucie Maršánová (N. Město n. M.) - 17:53
2. Michaela Stránská (Iskarečx Č. Třebová) - 18:15
3. Adéla Stránská (Iskarečx Č. Třebová) - 18:24
4. Daniela Havránková (Kerteam) - 18:50
5. Jana Javůrková (AC Čáslav) - 19:52
6. Jana Škorpilová (SJC Jičín) - 21:43
7. Petra Dvořáková (AC Čáslav) - 22:16
8. Kamela Věchtová (AC Čáslav) - 22:38

Starší žákyně a dorostenky (ročník 99 - 96) cca 2450m
1. Nikol Marsura (Trevisatletika Italia) - 8:23 - traťový rekord
2. Veronika Kupková (Hvězda Pardubice) - 9.53
3. Barbora Janůrková (Sokol Kolín) - 10:26

Starší žáci a dorostenci (ročník 99 - 96) cca 2450m
1. Dominik Kubec (Hvězda Pardubice) - 7:28 - traťový rekord
2. Antonio Filipo Marsura (Trevisatletika Italia) - 8:04
3. Antonín Palán (Jihlava) - 8:08
4. Martin Pavliš (Atletika Polička) - 8:12 - traťový rekord žák
5. Jiří Lietavec (AC Čáslav) - 8:17
6. Jiří Křeček (Sokol Kolín) - 8:23
7. Karel Kulíšek (N. Město/Mor.) - 8:34
8. Ondřej Dudáš (Sokol Kolín) - 8:42
9. Martin Coubal (Sokol Kolín) - 8:47
10. Michal Bureš (AC Čáslav) - 9:10
11. Štěpán Pech (AC Čáslav) - 9:23
12. Petr Janů (Hvězda Pardubice) - 9:35
13. Adam Křenovský (AC Čáslav) - 9:52
14. Martin Gladkov (AC Čáslav) - 9:59
15. Štěpán Andrle (AC Čáslav) - 10:15
16. Adam Hendl (Čáslav) - 12:55

Mladší žákyně (ročník 00 - 02) cca 2450m
1. Aneta Vomelová (Jiskra H. Brod) - 11:35
2. Anna Procházková (Pandora Čáslav) - 13:59

Mladší žáci (ročník 00 - 02) cca 2450m
1. Jiří Brychta (Jiskra H. Brod) - 9.17
2. Martin Fiedler (Jiskra H. Brod) - 11:57
3. Roman Stehno (AC Čáslav) - 13:03

Ženy příchozí (ročník 95 a starší) cca 2450m
1. Jana Gladková (AC Čáslav) - 10:54
2. Simona Marsura (Trevisatletika Italia) - 11:52
3. Barbora Mrázová (AC Čáslav) - 12:05
4. Iva Mierva (Kutná Hora) - 13:04
5. Klára Paulová (AC Čáslav) - 13:45

Muži příchozí (ročník 95 a starší) cca 2450m
1. Jakub Čech (AC Čáslav) - 8:46
2. Jan Kupka (SC Pardubice) - 10:31
3. Jaromír Paula (AC Čáslav) - 11:06
4. Štěpán Palupa - 11:39
5. Jakub Suchomel (Čáslav) - 12:55
6. Jiří Černý (Čáslav) - 13:22

Nejmladší žactvo (ročník 03 - 05)
1. Alexandr Šimek (Atl. Jižní Město) - 3:07, traťový rekord
2. Petr Janů (Hvězda Pardubice) - 3:26
3. Radka Hlouchová (Čáslav) - 3:30
4. Daniela Radová (Sp. Vlašim) - 3:31
5. Natálie Brichtová - 3:34
6. Lukáš Procházka (Sp. Vlašim) - 3:43
7. Jan Novák - 3:45
8. Ondřej Pospíšil (AC Čáslav) - 3:52
9. Veronika Milerová (AC M. Boleslav) - 3:56
10. František Malina (AC Čáslav) - 3:56
11. Tereza Stehnová (AC Čáslav) - 3:58
12. Petr Hrubý (Sršni K. Hora) - 4:00
13. Ondřej Kudrna (Čáslav) - 4:01
14. Barbora Kodešová (Vrdy) - 4:33

Prohlédnout galerii